Прицільний знімок зуба (Радіовізіографія)

Стоматологічне лікування дуже змінилося за останні кілька років: воно стало більш ефективним, швидким і комфортним. Не в останню чергу й тому, що стали доступні високоточні методи діагностики, адже правильна постановка діагнозу — половина успіху лікування. І прицільний знімок зуба, або радіовізіографія, — один з найбільш популярних та ефективних нових видів.

Прицельный снимок зуба в Киеве (Лукьяновка) | Epion Dental Center

Радіовізіографія зуба: новий підхід до діагностики

Прицільний знімок — процедура, завдяки якій лікар отримує зображення одного або декількох розташованих поруч зубів. Прицільна рентгенографія зубів проводиться за допомогою спеціального апарату — цифрового радіовізіографа. Його відмінність від звичайного рентгена в тому, що промені, проходячи крізь кісткові тканини, потрапляють не на плівку, а на спеціальний датчик. Після цього зображення виводиться на екран.

Прицільний знімок зуба дозволяє досконально оцінити його стан: наявність і розташування осередків карієсу, якість пломб коронки та пломбування каналів, стан кісткової тканини та прилеглих судин.

Процедура займає кілька секунд — як клацання затвора фотоапарата, вона абсолютно безпечна та безболісна для пацієнтів.

Висока інформативність методу дозволяє поставити точний діагноз і, відповідно, обрати найбільш оптимальне лікування. Крім того, прицільний знімок дасть змогу контролювати процес одужання, коригувати процедури, що застосовуються. Ще одна перевага — невисока вартість дослідження.

Epion Dental Center — коли важлива якість
Завжди ефективне лікування
Точний і чіткий прицільний знімок, який лікар може збільшити на екрані й уважно розглянути, допоможе безпомилково спланувати та провести лікування.
Комфортна діагностика
Жодних неприємних відчуттів, радіовізіографія — це швидка та безпечна процедура.
Довговічність знімка
Рентген-плівка може вицвісти, на неї можна випадково щось пролити й тим самим безповоротно зіпсувати. До цифрового знімка лікар може повертатися знову і знову.
Технологічність плюс комфорт — секрет успіху клініки
Європейське обладнання
Європейське обладнання
Сучасний цифровий радіовізіограф дає можливість отримувати прицільні знімки 1-4 зубів з високою роздільною здатністю.
Знімки двох видів
Знімки двох видів
Залежно від досліджуваної проблеми, лікар зможе зробити інтерпроксимальні (для коронкової частини) та періапікальні (для коренів зуба та навколишніх тканин) прицільні знімки.
Швидка розшифровка
Швидка розшифровка
Лікарі клініки Epion легко «читають» знімки, точно визначаючи захворювання й ефективність запропонованого лікування.

Ціни на прицільний знімок зубів в Києві

Огляд, консультація
250 грн
Прицільний знімок зубів (Радіовізіографія)
170 грн
Панорамний знімок зубів
300 грн
Аналіз комп'ютерної томографії
250 грн
Комп'ютерне моделювання посмішки
1200 грн
Аналіз панорамної рентгенографії
250 грн
Діагностичне дослідження з використанням мікроскопа
650 грн

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  Показання до проведення процедури

  • Визначення наявності й обсягу каріозних уражень.
  • Наявність кісти або гранульоми.
  • Оцінка дефектів зубного ряду.
  • Запальні захворювання — пульпіт, періодонтит.
  • Діагностика перед видаленням.
  • Оцінка якості очищення та пломбування каналів під час ендодонтичного втручання.
  • Проміжний контроль лікування.

  Види прицільних знімків

  Залежно від того, як робиться прицільний знімок, розрізняють два види:

  • інтерпроксімальні — на них видна коронкова частина зуба. Цей вид використовується в терапії для точного лікування карієсу, пульпіту.
  • періапікальні — містять зображення коренів зуба та кісткової тканини. Використовуються в ендодонтії, хірургії, імплантології.

  Переваги радіовізіографії

  • Точність — лікар бачить конкретний зуб і зосереджує увагу на одній проблемі.
  • Швидкість — процедура не займає і хвилини, прицільний знімок моментально виводиться на екран і одразу може бути збережений в базу клініки чи пересланий пацієнтові.
  • Інформативність — на рентгені стоматолог бачить повну картину й орієнтується на неї, коли складає план лікування.
  • Деталізованість — отримане зображення доктор зможе збільшувати на екрані, щоб розглянути більш детально. Висока роздільна здатність, з яким апарат створює знімки, дозволяє це зробити.
  • Комфортність і безпека — ніякого болю та неприємних відчуттів, мінімальний короткочасний вплив рентген-променів, який шкодить організму.
  • Доступна ціна.

  Як проводиться радіовізіографія

  Процес цей простий і швидкий. Спочатку пацієнт заходить в спеціальну кімнату, де стоїть радіовізіограф. На груди йому надягають захисний фартух, в рот вставляють невеликий датчик, який потрібно буде притримувати пальцем, щоб він був точно спрямований на досліджуваний зуб. Секунда — і прицільний знімок готовий.

  Чи шкідлива ця процедура

  Це питання хвилює багатьох пацієнтів, які переживають за своє здоров’я. Але у випадку з радіовізіографією побоювання марні — завдяки мінімальному впливу метод показаний дітям, дорослим, людям похилого віку, вагітним (крім першого триместру) та матерям, які годують.

  Довіряйте професіоналам Epion Dental Center

  Радіовізіографія в стоматології Epion є одним з методів діагностики, який користується найвищим попитом. Простота, безпека, швидкість отримання результату, інформативність для лікаря та комфортність для пацієнта — достатні аргументи, щоб вдаватися до допомоги радіовізіографа. Додайте до цього професіоналізм лікарів, використання сучасних матеріалів і обладнання, щоб переконатися, що в цій клініці ви забудете про страх перед стоматологами.

  Клініка знаходиться в Києві, скористатися її послугами можуть жителі столиці, інших міст України та закордону.