Чистка зубів Air Flow

Здоров'я зубів безпосередньо залежить від якості догляду за ними. Найчастіше щоденної гігієни недостатньо. Мінімум раз на рік слід відвідувати лікаря для проведення професійного апаратного очищення.

Стоматологія Epion Dental Center пропонує своїм пацієнтам одну з новітніх послуг під назвою AirFlow. З її допомогою здійснюється ефективне видалення нальоту.

Чистка зубів Air Flow в Киеве (Лукьяновка) | Epion Dental Center

Чистка зубів Air Flow від Epion: білосніжна усмішка та свіжість подиху

Професійна чистка зубів Air Flow позбавляє пацієнта від наслідків, викликаних вживанням кави, чаю та інших напоїв або харчових продуктів, що мають фарбувальними властивостями. Зуби знову отримують свій природний колір. Важливо відзначити, що чистка зубів Air Flow дозволить запобігти утворенню щільного зубного каменю, якщо проводити її регулярно за рекомендацією стоматолога. Першим симптомом такої патології є утворення темного обідка з внутрішньої сторони зуба. Потім з'являється кровоточивість ясен, коли гострі краї зубного каменю травмують слизову. Крім того, нерівна поверхня сприяє появі нового нальоту, зумовлює неприємний запах з рота, а також призводить до розмноження бактерій. Система Air Flow передбачає очищення тих місць ротової порожнини, які недоступні для зубної щітки. У клініці Epion чистка зубів проходить у комфортних для пацієнта умовах.

Неперевершене сяйво — чистка зубів методом Air Flow від Epion
Білосніжна посмішка за один сеанс
Відбілювання зубів методом Air Flow дбайливо очищає їх від пігментації, повертаючи природний блиск. Ви витратите не більше 30 хвилин, а зуби стануть значно світлішими.
Стійкий результат
Якщо дотримуватися рекомендацій стоматолога, то цей метод чищення зубів подарує вам мінімум на пів року ідеальну усмішку.
Абсолютна безболісність маніпуляцій
Фахівці клініки вміло очищають зуби, не зачіпаючи ясенний край, тому пацієнти не відчувають ніякого болю. Поки ви відпочиваєте в кріслі, ваша усмішка перетворюється як за помахом чарівної палички.
Epion Dental Center — гарантія неперевершеного результату
Чистка відбувається за допомогою сучасного професійного обладнання.
Чистка відбувається за допомогою сучасного професійного обладнання.
Ми успішно впроваджуємо останні досягнення стоматології.
Очищення та відбілювання системою Air Flow передбачає використання препаратів, що знижують чутливість
Очищення та відбілювання системою Air Flow передбачає використання препаратів, що знижують чутливість
Ви зможете насолоджуватися блиском своєї усмішки без будь-яких неприємних відчуттів під час вживання їжі.
SPA-процедури для ротової порожнини
SPA-процедури для ротової порожнини
SPA-процедури для ротової порожнини включають комплекс заходів, спрямованих на зниження ризику виникнення карієсу, поліпшення стану ясен і мікробіоценозу всієї ротової порожнини. Сюди входить як зняття зубних відкладень, так і ремінералізація та полірування.

Ціни на чистку зубів Air Flow в Києві

Огляд, консультація
250 грн
Видалення зубного каменю за допомогою ультразвуку (1 щелепа)
400 грн
Зняття зубного нальоту Air-Flow (1 щелепа)
400 грн
Первинна «Вектор-терапія»
2600 грн
Фторування зубів фторвмісним лаком (1 зуб)
150 грн
Глибоке фторування (1 зуб)
200 грн
Акриловий протез
8300 грн

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  Основний принцип 

  Для очищення використовується спеціальний апарат, що подає на зубну поверхню водно-повітряну суміш і бікарбонат натрію. Тверді частинки соди мають сферичну форму, тому емаль омивається та полірується з усіх боків, а не дряпається. 

  Проведення процедури

  Перед чисткою лікар захищає волосся й очі пацієнта від пилу (абразивний матеріал). На губи наносять спеціальний крем для запобігання пересиханню. За допомогою ретрактора ізолюють порожнину рота. Після підготовки порошок на основі карбонату кальцію засипають в апарат, що працює за принципом піскоструминного пристрою. Гігієніст здійснює кругові рухи наконечником, не торкаючись зубів. Відпрацьований матеріал збирають стоматологічним пилотягом. Завершальний етап — полірування та нанесення захисних засобів. 

  Очікувані результати

  Фахівці Epion гарантують повне очищення від відкладень:

  • у тих місцях, де зуби контактують з яснами;
  • між зубами, навіть якщо вони дуже щільно розташовані один до одного;
  • навколо брекетів і інших ортодонтичних елементів.

  Переваги:

  • повне очищення кожного зуба з усіх боків;
  • тривалість процедури — до пів години;
  • у роті з’являється свіжість;
  • доступна вартість;
  • легке відбілювання — емаль стане світлішою на 1-2 тони.

  Частота проведення 

  Як відомо, емаль щодня стикається з зовнішніми факторами, що призводять до утворення нальоту, наприклад під час вживання їжі, напоїв чи куріння. Гігієна порожнини рота в домашніх умовах допомагає позбутися від нього в тих місцях, куди зможе дістатися щітка. Глибшу турботу про зуби потрібно проводити в кабінеті у стоматолога не рідше одного разу на рік. Утворення нальоту — процес індивідуальний, тому остаточне рішення про періодичність процедури приймає лікар.

  Протипоказання

  Метод не має абсолютних протипоказань. 

  Epion Dental Center — професійна чистка зубів Air Flow в Києві

  Гігієністи клініки завдяки своєму досвіду та професіоналізму ретельно очищають кожен зуб. Під час і після процедури не буде жодних неприємних відчуттів. Крім того, приємно здивує ціна на послугу. Як наслідок, кожен клієнт Epion залишає кабінет стоматолога з усмішкою на обличчі — здоровою та бездоганною!