Лікування зубів уві сні (седація)

Люди середнього та старшого віку часто відчувають страх перед дантистами. Пов'язано це з тим, що їм довелося лікувати зуби у часи недосконалих апаратів, матеріалів і часто без анестезії. Знизити придбану тривожність, а головне — не допустити її появи у молодшого покоління допоможе лікування зубів під седацією. 

У клініці Epion Dental Center така послуга надається дітям і дорослим.

Лечение зубов во сне в Киеве (Лукьяновка) | Epion Dental Center

Медикаментозна седація: наркоз або легкий сон?

Стоматологи відмовляли пацієнтів від ідеї спробувати провести лікування під загальним наркозом, тому що він негативно позначається на стані здоров'я в цілому. Виходить, ситуативно розв’язуючи проблему страху перед дантистами, людина ризикує в майбутньому отримати ще більше проблем, через що звертатися до лікарні доведеться знову.

Клієнти сучасних клінік мають можливість замовити послугу лікування під седацією. Вона передбачає застосування спеціальної азото-кисневої суміші, яка вводить клієнта в стан спокою і розслаблення. Препарат абсолютно нешкідливий, а тому настільки популярна седація в лікуванні зубів у дітей.

Головна відмінність від наркозу — пацієнт перебуває у свідомості, може відкривати очі, виконувати прохання лікаря, але він абсолютно не відчуває страху. Газоповітряна суміш виявляє легкий анестетичний вплив, однак для проведення маніпуляцій лікар застосовує і звичайну місцеву анестезію. Разом з тим людина не відчуває болю від уколу та не боїться його.

Дія газу припиняється, щойно з обличчя знімають маску. Він не викликає звикання — хіба тільки до відчуття відсутності страху в кабінеті дантиста.

У деяких випадках застосовується глибока седація — з нею пацієнт спить і нічого не відчуває і не знає про проведені маніпуляції. Вибирає тип седації тільки лікар.

Седація для лікування зубів: переваги
Повна відсутність болю
Стоматологія вже давно перестала бути синонімом неприємних відчуттів. Седація для лікування зубів, — відмінна можливість розв’язати проблеми ротової порожнини абсолютно без болю.
У малюків не залишається негативних вражень від візиту до стоматолога
Седація в стоматології для дітей дозволить маленьким пацієнтам ніколи й не дізнатися того, як лікували зуби їхні батьки та бабусі з дідусями. Спокій, розслаблення і дрімота — і жодних психологічних травм після відвідин дантиста.
Комфортне та швидке лікування
За один візит доктор встигне розв’язати одразу кілька проблем, а седація не дасть пацієнту відчувати маніпуляції, тож він не втомиться від очікування, коли ж уже кінець.
Седація в стоматології Epion — кращі світові розробки для вашого здоров'я
Використання мікроскопа
Використання мікроскопа
Завдяки сильній оптиці проводиться максимально точна діагностика та лікування, що виключає можливість лікарської помилки.
Комп'ютерне моделювання усмішки
Комп'ютерне моделювання усмішки
Лікар на екрані комп'ютера змоделює кінцевий результат, який ви отримаєте після закінчення лікування. Результатом стане бездоганна усмішка.
Використання лазера
Використання лазера
У хірургічній, естетичній та терапевтичній стоматології лікарі клініки Epion використовують спеціальний лазер. Це дозволяє скоротити час втручання та гарантовано отримувати відмінний результат.

Ціни на лікування зубів уві сні в Києві

Огляд, консультація
250 грн
Медикаментозна седація (медикаментозний сон), за 1 годину
3800 грн
Синус-ліфтинг відкритий
11500 грн
Видалення зуба "мудрості" від
1200 грн
Пломбування молочних зубів
700 грн
Імплант MegaGen (з установкою)
12500 грн
Імплант Straumann (з установкою)
13900 грн

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  Чим седація відрізняється від наркозу

  Седація передбачає більш м’який вплив на організм. Пацієнт залишається у свідомості, може спілкуватися з лікарем, зберігаються ковтальний рефлекс і ритм дихання.

  Коли використовується наркоз, за станом людини стежить спеціальна техніка, його свідомість відключено, він ні на що не реагує і нічого не відчуває.

  Види седації в стоматології (різновиди «сплячої стоматології»)

  • Легка — це седація закисом азоту. Людина через маску вдихає азото-кисневу суміш, яка знімає тривожність, дарує відчуття легкої ейфорії. Водночас пацієнт залишається у свідомості, може відкривати очі. Для повного знеболення застосовується місцева анестезія. Після зняття маски дія суміші припиняється, тому можна одразу залишати клініку, як і після звичайного візиту.
  • Глибока — це внутрішньовенна седація. Вона більш ефективно пригнічує відчуття тривожності, непосидючість, але діє м’якше, ніж наркоз. Глибина відключення свідомості більша, ніж коли використовується легка седація, за цим під час всього лікування уважно стежить лікар. З огляду на фармакологію методу, така седація не рекомендована до застосування у дітей до 15 років. Дія препарату проходить не одразу, тому після завершення лікування рекомендується ще деякий час побути в клініці.

  Седація в стоматології для дітей і дорослих

  Седація для дітей. Використовується інгаляційна маска та закис азоту, рекомендовано до застосування з 4 років. Дитина не відчуває страху, а через назальну маску не бачить маніпуляцій і не турбується про те, що відбувається. Словесний і візуальний контакт лікаря з малюком зберігається, але в останнього спостерігається деяка загальмованість і розслабленість кінцівок. Завдяки ЗАКС дитина може довше сидіти в кріслі, тож доктор встигне виконати набагато більше маніпуляцій, ніж зазвичай.

  Показання:

  • Необхідність вилікувати одразу кілька зубів.
  • Хірургічне втручання.
  • Лікування плюс корекція попереднього травматичного досвіду відвідування дитиною дантиста.
  • Алергія на місцеві анестетики.
  • Лікування «особливих» дітей.

  Седація для дорослих. Для дорослих використовується як легка, так і глибока седація — в залежності від психологічного настрою пацієнта та складності клінічного випадку. Деяким вистачає невеликого розслаблення, інші ж вважають за краще нічого не бачити і не знати про те, що відбувається. 

  Показання:

  • Необхідність проведення комплексного лікування, протезування, імплантації — седація дозволить спокійно провести у дантиста кілька годин.
  • Дентофобія — панічний страх стоматологів.
  • Проблеми з тиском, при яких протипоказано нервувати.
  • Складні видалення, проведення кісткової пластики.

  Чи варто лікувати дітям зуби під наркозом

  Відповідь однозначна — так, варто. Зрозуміло, не для всіх випадків потрібна седація. Наприклад, якщо дитина легко йде на контакт, без проблем відкриває рот і не заважає лікарю проводити маніпуляції, яких мають бути зовсім небагато, — без маски можна й обійтися.

  Але якщо мова йде про підвищену тривожність дитини або необхідності комплексного втручання, щоб розв’язати всі проблеми за одне відвідування, краще скористатися допомогою ЗАКС.

  Крім того, зазвичай седація рекомендована дітям, коли потрібно проводити видалення зубів, — це менш травматично для їхньої незміцнілої психіки.

  Седація: протипоказання

  • Нещодавно перенесені черепно-мозкові травми.
  • Вагітність.
  • Епілепсія.
  • Дитячий вік до 3 років.
  • Алергічна реакція на препарат.

  Седація в стоматології Epion Dental Center

  Наша клініка в Києві має все необхідне обладнанням, а лікарі пройшли відповідне навчання, щоб використовувати і назальну, і внутрішньовенну седацію. Весь процес від початку і до кінця проходить під контролем анестезіолога, який визначає дозування препарату, стежить за станом пацієнта. Завдяки цьому, а також застосуванню інших інноваційних технологій, у вас не залишиться жодних неприємних відчуттів і спогадів про відвідини, а результат кожного разу буде бездоганним. 

  Вартість лікування з седацією буде вищою, ніж без неї. Але за цю ціну ви отримаєте абсолютний спокій і відсутність болісних відчуттів, а ваші діти ніколи не дізнаються, що стоматологи — це страшно.