Лікування зубів під мікроскопом

Точність — всупереч відомому вислову, ввічливість не тільки королів, а й стоматологів. Точна діагностика дозволяє поставити правильний діагноз і підібрати оптимальну схему лікування.  Сучасне обладнання та інструменти дають можливість провести лікування, результат якого буде бездоганним довгий час. Одним з таких точних і інноваційних підходів є лікування зубів під мікроскопом. Це — турбота про пацієнта та найвищий стандарт для стоматологічної клініки.

Лечение зубов под микроскопом в Киеве (Лукьяновка) | Epion Dental Center

Без права на помилку

Стоматологічні оптичні системи вважаються одними з кращих у світі. Їхнє використання дозволяє лікарю до найдрібніших подробиць розглянути ділянку лікування та виконати всі маніпуляції з максимальною точністю. Уже це виключає можливість помилки та вторинних ускладнень.

Найбільш ефективним є лікування каналів зуба під мікроскопом. Часто буває так, що на знімку видно не всі канали, тому що один ховається за іншим. Якщо ендодонтичне лікування не буде виконано в повному обсязі, це загрожує в майбутньому запаленнями, через які доведеться переробляти роботу, а пацієнт отримає зайві неприємні відчуття. 

Не менш ефективним є цей метод і при звичайному терапевтичному лікуванні.

Саме тому в клініці Epion Dental Center застосовується лікування зубів під мікроскопом. Ми цінуємо довіру та комфорт наших пацієнтів, а також прагнемо максимально продовжити термін служби кожного зуба. Використання сучасного обладнання плюс досвід і відповідна кваліфікація лікарів завжди дають передбачуваний чудовий і довговічний результат.

Лікування зуба під мікроскопом — інновації на варті здоров'я
Висока точність і естетика
Завдяки великому збільшенню лікар зможе проводити ювелірне видалення пошкоджених тканин, не зачіпаючи здорові. Ендодонтичне лікування також буде ще точнішим і якіснішим.
Розв’язання складних ситуацій, для яких потрібне велике збільшення
Складні клінічні випадки виявляються після ортопантомограми, а ефективно розв’язуються з використанням сильного збільшення від 3 до 20 разів.
Комфорт для пацієнта
Пацієнт не відчуває жодного дискомфорту. Власне, за відчуттями це буде звичайне стоматологічне втручання, тільки з великими можливостями для лікаря та з кращим результатом для клієнта.
Стоматологія під мікроскопом — завжди бездоганне лікування
Медикаментозний сон
Медикаментозний сон
Під час лікування зубів немає потреби відчувати страх або зойкувати від неприємних відчуттів. У клініці Epion застосовується послуга медикаментозний сон, завдяки якій ви спокійно «проспите» весь процес.
Комп'ютерне моделювання усмішки
Комп'ютерне моделювання усмішки
Точність важлива не тільки в діагностиці та препаруванні, але й у досягненні обумовленого результату. Доктор на комп'ютері змоделює об'ємне зображення вашої майбутньої усмішки та діятиме за чітко перевіреною схемою.
Спеціальний інструментарій для зручності роботи з мікроскопом
Спеціальний інструментарій для зручності роботи з мікроскопом
Стоматологи клініки Epion мають у своєму розпорядженні всі необхідні інструменти для виконання роботи.

Ціни на лікування зубів під мікроскопом в Києві

Огляд, консультація
250 грн
Діагностичне дослідження з використанням мікроскопа
650 грн
Лікування з використанням мікроскопа (1 година)
750 грн
Панорамний знімок зубів
300 грн
Прицільний знімок зубів (Радіовізіографія)
170 грн
Аналіз комп'ютерної томографії
250 грн
Комп'ютерне моделювання посмішки
1200 грн

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  Відмінності «мікроскопного» лікування від звичайного

  • Висока точність діагностики та маніпуляцій. Велике збільшення допомагає лікареві побачити карієс, що починається, ідеально обробити порожнину, розширити та запломбувати кореневі канали.
  • Мотивація лікарів, від якої виграє пацієнт. Стоматологи клініки Epion люблять свою роботу та завжди виконують її на совість. А любов до своєї справи, доповнена сучасним обладнанням, яке полегшує проведення лікування, перетворюється на ентузіазм і бажання робити все ще краще.
  • Вища вартість, виправдана явними перевагами використання ультрасучасного обладнання. 

  Ситуації, в яких стоматолог використовує мікроскоп

  Діагностика. Деякі проблеми, наприклад, мікротріщини або демінералізація емалі, можуть бути непомітні ні на знімку, ні у звичайне стоматологічне дзеркало. 20-кратне ж збільшення дозволить швидко їх виявити й одразу усунути на початковому етапі.

  Профілактика. Чим раніше буде виявлено недолік, тим менше часу піде на його виправлення. Ми застосовуємо мікроскоп для ретельного огляду зубів і ясен з метою надання максимально кваліфікованої допомоги нашим клієнтам.

  Реставрація. Художнє відновлення зуба за допомогою хорошої оптики виконується набагато простіше для лікаря, а пацієнт отримує високу естетику для красивої усмішки.

  Ендодонтія. Основне призначення — лікування каналів під мікроскопом. Канали дуже маленькі й вузькі, вони можуть розташовуватися хаотично, згинатися або взагалі бути зламаними внаслідок травми. Хороша оптика стане в пригоді і тоді, коли необхідно дістати з каналу сторонній предмет. Лікар діє швидко, точно й одразу домагається потрібного результату.

  Лікування під мікроскопом: переваги

  • Зручне положення для пацієнта — не сидячи, а лежачи на м’якому підголів’ї.
  • Сфокусоване світло мікроскопа спрямовано на робочу область, що полегшує лікарю проведення маніпуляцій.
  • Висока точність діагностики та лікування захворювань зубів.
  • Відсутність лікарських помилок, пов’язаних з недостатністю огляду.

  Лікування зубів під мікроскопом в Києві в Epion Dental Center

  Спробуйте абсолютно нову якість стоматологічного обслуговування з використанням інноваційних інструментів, звернувшись до нашої клініки. Весь спектр сучасних послуг: профілактичні огляди, терапевтичне лікування та пломбування каналів під мікроскопом, — за доступною ціною і з гарантією, що жоден дефект не залишиться непоміченим.