Лікування зубів під мікроскопом

Точність — всупереч відомому вислову, ввічливість не тільки королів, а й стоматологів. Точна діагностика дозволяє поставити правильний діагноз і підібрати оптимальну схему лікування.  Сучасне обладнання та інструменти дають можливість провести лікування, результат якого буде бездоганним довгий час. Одним з таких точних і інноваційних підходів є лікування зубів під мікроскопом. Це — турбота про пацієнта та найвищий стандарт для стоматологічної клініки.

Без права на помилку

Стоматологічні оптичні системи вважаються одними з кращих у світі. Їхнє використання дозволяє лікарю до найдрібніших подробиць розглянути ділянку лікування та виконати всі маніпуляції з максимальною точністю. Уже це виключає можливість помилки та вторинних ускладнень.

Найбільш ефективним є лікування каналів зуба під мікроскопом. Часто буває так, що на знімку видно не всі канали, тому що один ховається за іншим. Якщо ендодонтичне лікування не буде виконано в повному обсязі, це загрожує в майбутньому запаленнями, через які доведеться переробляти роботу, а пацієнт отримає зайві неприємні відчуття. 

Не менш ефективним є цей метод і при звичайному терапевтичному лікуванні.

Саме тому в клініці Epion Dental Center застосовується лікування зубів під мікроскопом. Ми цінуємо довіру та комфорт наших пацієнтів, а також прагнемо максимально продовжити термін служби кожного зуба. Використання сучасного обладнання плюс досвід і відповідна кваліфікація лікарів завжди дають передбачуваний чудовий і довговічний результат.

Лікування зуба під мікроскопом — інновації на варті здоров'я
Висока точність і естетика
Завдяки великому збільшенню лікар зможе проводити ювелірне видалення пошкоджених тканин, не зачіпаючи здорові. Ендодонтичне лікування також буде ще точнішим і якіснішим.
Розв’язання складних ситуацій, для яких потрібне велике збільшення
Складні клінічні випадки виявляються після ортопантомограми, а ефективно розв’язуються з використанням сильного збільшення від 3 до 20 разів.
Комфорт для пацієнта
Пацієнт не відчуває жодного дискомфорту. Власне, за відчуттями це буде звичайне стоматологічне втручання, тільки з великими можливостями для лікаря та з кращим результатом для клієнта.
Стоматологія під мікроскопом — завжди бездоганне лікування
Медикаментозний сон
Медикаментозний сон
Під час лікування зубів немає потреби відчувати страх або зойкувати від неприємних відчуттів. У клініці Epion застосовується послуга медикаментозний сон, завдяки якій ви спокійно «проспите» весь процес.
Комп'ютерне моделювання усмішки
Комп'ютерне моделювання усмішки
Точність важлива не тільки в діагностиці та препаруванні, але й у досягненні обумовленого результату. Доктор на комп'ютері змоделює об'ємне зображення вашої майбутньої усмішки та діятиме за чітко перевіреною схемою.
Спеціальний інструментарій для зручності роботи з мікроскопом
Спеціальний інструментарій для зручності роботи з мікроскопом
Стоматологи клініки Epion мають у своєму розпорядженні всі необхідні інструменти для виконання роботи.

Ціни на лікування зубів під мікроскопом

Огляд, консультація
250
Діагностичне дослідження з використанням мікроскопа
600
Лікування з використанням мікроскопа (1 година)
750
Панорамний знімок зуба
250
Прицільний знімок зубів (Радіовізіографія)
150
Аналіз комп'ютерної томографії
250
Комп'ютерне моделювання посмішки
1000

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  Відмінності «мікроскопного» лікування від звичайного

  • Висока точність діагностики та маніпуляцій. Велике збільшення допомагає лікареві побачити карієс, що починається, ідеально обробити порожнину, розширити та запломбувати кореневі канали.
  • Мотивація лікарів, від якої виграє пацієнт. Стоматологи клініки Epion люблять свою роботу та завжди виконують її на совість. А любов до своєї справи, доповнена сучасним обладнанням, яке полегшує проведення лікування, перетворюється на ентузіазм і бажання робити все ще краще.
  • Вища вартість, виправдана явними перевагами використання ультрасучасного обладнання. 

  Ситуації, в яких стоматолог використовує мікроскоп

  Діагностика. Деякі проблеми, наприклад, мікротріщини або демінералізація емалі, можуть бути непомітні ні на знімку, ні у звичайне стоматологічне дзеркало. 20-кратне ж збільшення дозволить швидко їх виявити й одразу усунути на початковому етапі.

  Профілактика. Чим раніше буде виявлено недолік, тим менше часу піде на його виправлення. Ми застосовуємо мікроскоп для ретельного огляду зубів і ясен з метою надання максимально кваліфікованої допомоги нашим клієнтам.

  Реставрація. Художнє відновлення зуба за допомогою хорошої оптики виконується набагато простіше для лікаря, а пацієнт отримує високу естетику для красивої усмішки.

  Ендодонтія. Основне призначення — лікування каналів під мікроскопом. Канали дуже маленькі й вузькі, вони можуть розташовуватися хаотично, згинатися або взагалі бути зламаними внаслідок травми. Хороша оптика стане в пригоді і тоді, коли необхідно дістати з каналу сторонній предмет. Лікар діє швидко, точно й одразу домагається потрібного результату.

  Лікування під мікроскопом: переваги

  • Зручне положення для пацієнта — не сидячи, а лежачи на м’якому підголів’ї.
  • Сфокусоване світло мікроскопа спрямовано на робочу область, що полегшує лікарю проведення маніпуляцій.
  • Висока точність діагностики та лікування захворювань зубів.
  • Відсутність лікарських помилок, пов’язаних з недостатністю огляду.

  Лікування зубів під мікроскопом в Києві в Epion Dental Center

  Спробуйте абсолютно нову якість стоматологічного обслуговування з використанням інноваційних інструментів, звернувшись до нашої клініки. Весь спектр сучасних послуг: профілактичні огляди, терапевтичне лікування та пломбування каналів під мікроскопом, — за доступною ціною і з гарантією, що жоден дефект не залишиться непоміченим.