Імплантація зубів

Сучасна стоматологія створює дива в питаннях усунення терапевтичних і естетичних дефектів ротової порожнини. І навіть якщо зуб відсутній зовсім, немає приводу відмовлятися від можливості широко посміхатися та їсти улюблену їжу — на допомогу прийде імплантація зубів.

Ця послуга передбачає відновлення втраченого зуба за допомогою імпланта та штучної коронки. Штучний зуб здатний витримувати стандартне жувальне навантаження, а колір нічим не буде відрізнятися від природної емалі.

Имплантация зубов в Киеве (Лукьяновка) | Epion Dental Center

Встановлення зубного імпланта — повернення здорової усмішки

Імплантація зубів — одна з найбільш популярних послуг у стоматологічних клініках. По суті, це відтворення природної будови зуба: сам титановий імплант виконує роль кореня, а штучна коронка має форму різця, ікла, премоляра або моляра.

Ставити зубні імплантати необхідно одразу з кількох причин. По-перше, якщо мова йде про зону усмішки, то це відновлення естетичного зовнішнього вигляду. По-друге, це захист сусідніх зубів від передчасного руйнування — адже жувальне навантаження на них збільшиться. По-третє, чим довше буде порожнім місце в ряду, тим далі висуватимуться зуби-антагоністи, зіпсувавши прикус. Таким чином, якщо ви довго будете відкладати візит до лікаря з метою встановлення зубного імпланта, доведеться зіткнутися з великою кількістю супутніх проблем.

Імплантація зубів — спільна робота двох стоматологів: хірурга й ортопеда. Під час проведення процедури обов'язково враховується стан кісткової тканини, за необхідності виконується остеопластика або синус-ліфтинг. Іноді пацієнтові рекомендують попереднє носіння брекет-систем. 

Лікарі клініки Epion Dental Center знають усе про сучасні та безпечні методи імплантації зубів, проводять повну діагностику та складають комплексний план лікування, що включає розв'язання всіх виявлених проблем, які можуть перешкодити приживленню.

Переваги звернення до Epion Dental Center
Високий відсоток приживлюваності
Мабуть, найголовніший критерій, щоб імплантацію зубів не довелося згодом переробляти. Системи, що використовуються, повністю біосумісні та приживаються в 98% випадків.
Повністю безболісна операція
Використання лазера та якісної анестезії, зокрема медикаментозного сну, виключає появу у пацієнта неприємних або болісних відчуттів під час імплантації зубів.
Повернення до якісного життя
Імплантація — найкраща альтернатива знімним і мостовидним протезам. Вони виглядають як натуральний зуб, не потребують обточування сусідніх зубів та особливого догляду, як за знімними протезами.
Максимальний комфорт для наших пацієнтів
Медикаментозний сон
Медикаментозний сон
Найсучасніший і безпечний спосіб седації. На час проведення імплантації зубів ви спокійно заснете, а прокинетеся, коли все буде закінчено. Ніякого болю, неприємних відчуттів і страху — такою повинна бути стоматологія 21 століття.
Хірургічні шаблони
Хірургічні шаблони
Завдяки точному розрахунку та правильно виготовленій 3D-моделі, лікар швидко встановить зубний імплантат на належне йому місце.
Застосування біологічних матеріалів
Застосування біологічних матеріалів
Для реконструкції кістки щелепи застосовуються біологічні матеріали з власної крові пацієнта, що забезпечує повну приживлюваність зубного імпланта і дозволяє швидше переходити до етапу власне імплантації.

Ціни на імплантацію зубів в Києві

Огляд, консультація
250 грн
Імплант MegaGen (з установкою)
12500 грн
Імплантат IBS MagicFC SLA (Корея) (з установкою)
12500 грн
Імплант Straumann (з установкою)
13900 грн
Імплантат Nobel Biocare Active (Швейцарія) (з установкою)
21699 грн
Синус-ліфтинг відкритий
11500 грн
Плазмотерапія (A-PRF) від
950 грн

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  Широкий вибір імплантаційних систем в Epion

  У нашій клініці пацієнтам пропонується на вибір зубні імплантати різних виробників, але з незмінно високими показниками якості. Ціна імплантації залежить від вибору системи та матеріалу коронки та складається з двох етапів:

  • встановлення імпланту – від 11 000 гривень;
  • протезування на імплант – від 6500 гривень.

  У нас можна вибрати імпланти виробництва Швейцарії, Німеччини, Ізраїлю, США і Південної Кореї. Відсоток приживлюваності становить 99,6%, вартість імпланта зуба відповідає його високій якості.

  Що таке імплантація та імплантати

  Імплантація — це метод відновлення втраченого зуба за допомогою вживлення імпланта в кісткову тканину, встановлення перехідника (абатмента) та штучної коронки.

  Структура імплантів однакова:

  • власне протез, який замінює корінь зуба;
  • абатмент — спеціальний перехідник між надясеневою та кореневою частинами;
  • коронка — надясеневий мікропротез, що імітує натуральний зуб.

  Основні види

  Залежно від можливості навантаження штучного зуба розрізняють:

  • одномоментну імплантацію;
  • двоетапну імплантацію.

  Одномомента імплантація зубів передбачає, що вживлення титанового імпланта й установку коронки виконують за один день. При двоетапній імплантації між установкою зубного імпланта та власне протезуванням проходить близько 3-6 місяців, протягом яких штучний корінь приживається в кістковій тканині.

  Плюси імплантації зубів

  • Зубний імплант виготовляється з урахуванням анатомічних особливостей кореня.
  • Запобігає атрофії кістки, створюючи необхідне навантаження.
  • Немає потреби обточувати сусідні зуби, як, наприклад, під час виготовлення мостовидних конструкцій.
  • Довгий термін служби — за умови правильного догляду зубний імплант прослужить усе життя.
  • Коронки не схильні до карієсу, на них не накопичується наліт.
  • Вирішує естетичні проблеми, повертаючи красу усмішки та можливість їсти будь-яку їжу. 

  Основні етапи імплантації зубів

  Консультація та діагностика. Стоматолог проведе первинний огляд, щоб оцінити загальний стан зубощелепної системи, складе план лікування.

  Усунення терапевтичних проблем. Лікування карієсу та захворювань ясен, професійна гігієна порожнини рота.

  Встановлення титанового зубного імпланта. Вживлення його в кісткову тканину. 

  Прикріплення абатмента. Стоматолог кріпить спеціальний перехідник, на який в майбутньому буде вдягатися коронка. На цьому етапі робляться зліпки для подальшого протезування.

  Установка коронки. Завершальний етап імплантації, після якого пацієнт може повернутися до нормального якісного життя.

  Показання та протипоказання до імплантації

  Імплантація показана всім, хто з яких-небудь причин позбавлений одного чи декількох зубів. До протипоказань же відносяться:

  • вік до 18 років;
  • вагітність;
  • наявність аутоімунних захворювань;
  • патології кісток.

  Epion: якісна імплантація зубів у Києві 

  Процес відновлення анатомічно й естетично правильного виду зубного ряду складний. І довіряти його слід тільки професіоналам. У нашій клініці вас проконсультують з усіх питань, пов’язаних з імплантацією, розкажуть про доступні варіанти імплантатів зубів, їхні переваги та недоліки. Завдяки використанню цифрових і комп’ютерних технологій процес буде безпомилково точним і швидким, а застосування лазера та медичного сну зробить його безболісним.

  Ми надаємо всі послуги з імплантації «під ключ», все, що вам потрібно, — звернутися до нашої клініки та подарувати собі здорові зуби.