Видалення зубів за допомогою ультразвуку

У стоматології бувають випадки, коли проблемний зуб недоцільно лікувати, а необхідно видаляти. Зробити це можна традиційним способом з використанням щипців та елеватора, а можна скористатися сучасними технологіями і виконати видалення зубів ультразвуком.

 

Удаление зубов с помощью ультразвука в Киеве (Лукьяновка) | Epion Dental Center

Що таке ультразвукове видалення зуба

Це прогресивна і ефективна методика в хірургічній стоматології, яка передбачає використання пьєзохірургічного аппарату - пьезотома. З його допомогою операції виконуються максимально швидко і безболісно.

Пьезохірургія застосовується також і в імплантології, допомагаючи досягати необхідного результату.

Апарат створює ультразвукові коливання, які швидко і точно надрізають тверді тканини. Тонкий наконечник пьезотома проникає навіть у важкодоступні місця, дозволяючи ефективно видаляти ретеновані і дистоповані зуби без зайвого травмування слизової.

Видалення зуба ультразвуком більш безпечно і безболісно, ​​оскільки повністю виключається можливість отримання опіку тканин, як при використанні звичайного бору. Пьезотом не травмує судини і нерви, завдяки чому на відновлення знадобиться набагато менше часу.

Найчастіше цю методику згадують, коли потрібне видалення зуба мудрості ультразвуком. Навіть найскладніші випадки з «вісімками» вирішуються швидко і без неприємних відчуттів для пацієнта.

Новий погляд на стоматологічну хірургію
Забудьте про біль
Місцева анестезія і седація у вигляді медичного сну допоможуть розпрощатися зі страхом від необхідності хірургічного втручання.
Точне планування і цифрові технології
Використання мікроскопа і панорамні знімки дозволять максимально точно діагностувати захворювання і правильно планувати його лікування.
Короткий період відновлення
Навіть після складного видалення вам не доведеться надовго випадати з життя - в стоматології Epion застосовують всі методи, що скорочують реабілітаційний період.
Медичний сон
Медичний сон
Хірургічне втручання - процедура малоприємна для пацієнта. Тому клієнти Epion проходять лікування під седацією - спокійно і без болю.
Використання 3D-знімків
Використання 3D-знімків
Панорамні зображення незамінні в діагностиці, вони допомагають лікареві правильно визначити проблему і підібрати відповідний метод лікування.
Застосування біологічних матеріалів
Застосування біологічних матеріалів
Використання мембран з власної крові пацієнта - доступний і ефективний метод відновлення кісткової тканини.

Ціни на виделення зуба за допомогою ультразвуку

Огляд, консультація
250 грн
Виделення зуба за допомогою ультразвуку від
2000 грн
Плазмотерапія (A-PRF) від
950 грн
Видалення зуба "мудрості" від
1200 грн
Синус-ліфтинг відкритий
11500 грн
Імплант MegaGen (з установкою)
12500 грн

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  Ультразвукове видалення зубів: переваги

  • Низька травматичність операцій.
  • Відсутність післяопераційних ускладнень, які іноді зустрічаються після традиційних видалень: набряки, синці, кровотечі, сильний біль і т.д.
  • Більш швидке проведення хірургічного втручання – пацієнт менше нервує.
  • Антибактеріальна дія ультразвуку знижує можливість виникнення вогнищ запалення після операції.
  • Ефективне вирішення складних випадків.
  • Короткий регенераційні період.

  Показання та протипоказання

  Пьєзохірургія підійде в таких випадках:

  • видалення зубів мудрості;
  • видалення ретинованих і дістопованих зубів;
  • резекція верхівки кореня зуба;
  • підготовка кісткового ложа при імплантації;
  • видалення кіст і гранульом в кістковій тканині;
  • кісткова пластика;
  • препаровка зуба перед пломбуванням.

  До протипоказань процедури відносять:

  • захворювання ЦНС, онкологічні та серцево-судинні;
  • цукровий діабет;
  • встановлений кардіостимулятор.

  Як відбувається видалення зубів пьезохірургіческім апаратом?

  Ультразвукові коливання, що створюються апаратом, передаються на спеціальну насадку, яка при контакті з твердими тканинами розрізає їх. Під час операції з диспенсера постійно подається фізрозчин. Він охолоджує оброблювану ділянку і дезінфікує її.

  Анестезія. Як і при інших хірургічних втручаннях, анестезія обов’язкова. У стоматології Epion використовується як місцеве знеболення, так і більш ефективний метод – медикаментозний сон. Завдяки седації ви не будете нервувати і нічого не відчуєте в процесі лікування.

  Проведення операції. Ультразвук розсікає кісткову тканину менш травматично, ніж бор. Лікар швидко проводить необхідні маніпуляції.

  Завершення операції. Якщо мова йшла про складне видаленні, то стоматолог накладає шви і розповідає про особливості післяопераційного догляду. У імплантології операція завершується установкою імпланта в підготовлене кісткове ложе, як наприклад при лікуванні карієсу – пломбуванням зуба.

  Пьєзохірургія в Epion Dental Center – майбутнє вже сьогодні

  Ми не стоїмо на місці, а постійно впроваджуємо в практику інноваційні технології та методики лікування, покликані зробити роботу стоматолога простіше і ефективніше і скоротити час перебування пацієнта в кріслі.

  Пьєзохірургія вимагає від лікаря відпрацьованих навичок. Тому хірурги проходять спеціальне навчання, перш ніж починають працювати з пьєзоінструментом, так що наші пацієнти можуть бути спокійні, погоджуючись на операцію.

  Видалити зуб ультразвуком в Києві можна в інноваційній стоматології Epion, а ціна такої послуги повністю відповідає її перевагам: без болю, без страху, швидко і з коротким післяопераційним періодом.