Стоматологічна клініка EPION — з турботою про пацієнта

Філософія клініки — чесні та довірливі відносини з пацієнтом, безперервне підвищення кваліфікації персоналу та впровадження нових технологій.
Наша головна цінність — ваші здоров’я та комфорт під час лікування. Все, що ми робимо, спрямоване на досягнення цих цінностей

Стоматологічна клініка EPION — з турботою про пацієнта

Комфорт

Ми постаралися створити в клініці максимально затишну і комфортну атмосферу, щоб і дорослим, і маленьким пацієнтам було приємно приходити сюди. Відчуття спокою і довіра до лікарів — запорука того, що ви будете регулярно відвідувати свого стоматолога і розв'язувати проблеми на ранній стадії, не відкладаючи візити через дентофобію.

Сервіс

Клієнтам надаються послуги персонального менеджера. Виникли питання? Потрібно скасувати або перенести запис? Звертайтесь до вашого менеджера та отримайте допомогу негайно.

Безпека

У клініці застосовується багатоступенева система стерилізації інструментів. Реалізована автономна система водоочищення і водопідготовки. Встановлено медичні кліматичні системи припливно-витяжної вентиляції зі спеціальною фільтрацією атмосферного повітря. Установки та робочі поверхні обробляються після кожного прийому. Весь інструментарій, знімнні елементи і наконечники кожного разу стерилізуються в автоклаві в спеціальній захисній упаковці.

Універсальність

Ми працюємо по всіх напрямах стоматології, вирішуємо навіть складні проблеми з зубами, лікуємо і дітей, і дорослих. Epion — клініка для всієї сім'ї.

Технологічність

Найсучасніше обладнання від світових брендів, препарати та матеріали з доведеною ефективністю і безпечністю, цифрові і лазерні технології та комп'ютерне моделювання — оцініть переваги високотехнологічного підходу до діагностики та лікування. Ми цінуємо ваш вибір і ваш час, а тому працюємо на бездоганний результат. І в клініці є все необхідне, щоб його досягти. Чекаємо на вас!

Відгуки пацієнтів