Ремінералізація зубів

Зубна емаль – міцний твердий матеріал, що надійно захищає зуб від зовнішніх впливів. У нормі вона гладка, рівномірно забарвлена, без шорсткості і кольорових вкраплень. Незважаючи на початкову міцність, емаль теж потребує захисту – порушення мінерального балансу в організмі, вживання їжі та напоїв з високим вмістом кислот та цукру руйнують її, а отже, роблять нездатною виконувати свої функції.

Щоб зміцнити емаль, повернувши їй твердість, застосовується ремінералізуюча терапія.

Реминерализация зубов (Лукяновка) | Epion Dental Center

Що таке ремінералізація

Це процедура відновлення мінерального балансу емалі. Завдяки їй зміцнюються тверді тканини зуба, знижується чутливість, колір стає однотонним.

Ремінералізація зубної емалі застосовується як для дорослих, так і для дітей. Молочні зуби не такі міцні, як постійні, і вони теж можуть боліти або доставляти дискомфорт підвищеною чутливістю. Щоб не довелося лікувати карієс у ранньому віці, краще подбати про профілактику за допомогою ремінералізації.

Процедура немає обмежень, крім індивідуальної непереносимості препаратів. Ремінералізація емалі показана у таких випадках:

 • поява чутливості зубів;
 • період вагітності та лактації;
 • некаріозні ураження (гіпоплазія емалі, флюороз, ерозії тощо);
 • під час носіння ортодонтичних конструкцій;
 • після процедури відбілювання зубів;
 • для профілактики карієсу.

Стоматолог-терапевт проведе професійну діагностику та помітить перші ознаки демінералізації на ранніх стадіях, тому не пропускайте регулярні профілактичні огляди раз на півроку.

Правильний підхід до профілактики захворювань зубів
Безболісна процедура
Профілактичні заходи не доставляють болю та дискомфорту, забезпечують надійний захист зубів.
Комфорт
Процедура ремінералізації займає лише близько 15 хвилин – ви не встигнете втомитися у стоматологічному кріслі.
Стійкий результат
Ефект від ремінералізації збережеться до двох років.
Довіряємо інноваціям у профілактичних заходах
Використання сучасного обладнання
Використання сучасного обладнання
Методи профілактики та догляду за зубами у XXI столітті вимагають відповідних підходів та обладнання. Стоматологія Epion оснащена за останнім словом техніки, щоб наші клієнти отримували лише сервіс преміум-класу.
Використання технології Icon
Використання технології Icon
Ця технологія забезпечує ефективне та дбайливе відновлення емалі. За допомогою цієї технології також лікують ранній карієс без бормашини.
Щадний догляд за зубами
Щадний догляд за зубами
Перед ремінералізацією обов'язкове ретельне очищення. Ми застосовуємо апарат PROPHYflex та порошок нового покоління KaVo PROPHYpearls® (Німеччина). Запатентована форма гранул та відсутність соди забезпечують чудовий результат без шкоди для емалі.

Ціни на ремінералізацію в Києві

Огляд, консультація
250 грн
Глибоке фторування (1 зуб)
200 грн
Лікування карієсу у дітей без «свердління» ICON (без набору)
1200 грн
Видалення зубного каменю за допомогою ультразвуку (1 щелепа)
400 грн
Фторування зубів з капою, 2 щелепи
3600 грн

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  Найчастіші питання про ремінералізацію

  Чому відбувається демінералізація?

  Гормональні проблеми. Період вагітності та годування груддю. Неправильна гігієна ротової порожнини. Порушення режиму відпочинку та раціону харчування, нестача сну. Велика кількість стресів. Шкідливі звички. Ортодонтичні проблеми.

  Як зміцнити емаль у домашніх умовах?

  В даному випадку не йдеться про всілякі народні засоби, оскільки ефективність їх не доведена. Обов'язковими умовами зміцнення емалі будуть створення правильного режиму дня, формування збалансованого різноманітного раціону, прийом вітамінних препаратів (після консультації з лікарем), правильна регулярна гігієна. Під домашньою ремінералізацією варто розуміти використання професійних засобів та кап, виготовлених у зуботехнічній лабораторії спеціально для вас. Підбором спеціального складу, контролем та коригуванням курсу ремінералізації повинен займатися ваш лікар. У цьому випадку ви отримаєте передбачуваний позитивний ефект без шкоди здоров'ю.

  Які препарати для ремінералізації ви використовуєте?

  У стоматології Epion Dental Center використовуємо спеціальний лак Fluor Protector N, а також препарати Clinpro White Varnish (3M ESPE), GC Tooth Mousse. Багато наших пацієнтів вже переконалися у ефективності цих матеріалів. Ви також можете спробувати такий метод догляду за зубами.

  Скільки коштує ремінералізація зубів в Epion

  Ціна за ремінералізацію (або глибоке фторування зубів) одного зуба складає 190 грн., при цьому для досягнення найкращого ефекту процедуру варто повторити через 7–14 днів. Також для ремінералізації всієї щелепи застосовуються капи. Їх виготовляють індивідуально та видають пацієнту разом із гелем для домашнього фторування. Ціна за одну щелепу – 2200 грн., за дві щелепи – 3600 грн.

  Види ремінералізації

  Ремінералізація буває:

  • природна – без застосування стоматологічних засобів. Вона відбувається постійно. Підвищити ефективність природної ремінералізації можна, якщо вживати в їжу продукти, багаті на кальцій і фосфор, приймати вітамінні комплекси, дотримуватися регулярної гігієни порожнини рота за допомогою фторвмісних паст і відмовитися від шкідливих звичок;
  • штучна, або ремотерапія – нанесення спеціальних засобів, що насичують емаль мінералами.

  Стоматологічна ремінералізація зубів – це, як правило, фторування чи застосування засобів на основі кальцію та фосфатів.

  Процедура ремінералізації зубів у дітей

  Емаль молочних зубів тонша, ніж у корінних, а тому більше схильна до руйнування. Щоб дитячі зуби довше залишалися міцними та здоровими, їх необхідно зміцнювати за допомогою ремінералізації.

  Маленьким пацієнтам проводять процедуру фторування у стоматології. Іони фтору малорозчинні, отже ефект збережеться надовго. Крім того, процедура проводиться досвідченим лікарем, тому виключений ризик проковтування дитиною лікувального засобу.

  Якого результату слід очікувати?

  • Значне збільшення щільності емалі, завдяки чому кислоти не руйнуватимуть її поверхню.
  • Зниження ймовірності появи карієсу приблизно до 50%.
  • Зниження чутливості зубів.
  • Процедура ця абсолютно безболісна і займає близько 15 хвилин.

  Методика проведення процедури

  1. Санація ротової порожнини. Спочатку проводиться лікування захворювань зубів та порожнини рота.
  2. Професійне чищення. Обов’язковий етап, адже спеціальні склади наносяться безпосередньо на емаль – тоді вони будуть ефективні. Зубний наліт та відкладення не дадуть засобам проникнути вглиб емалі та зміцнити її.
  3. Нанесення препаратів за допомогою кисті чи аплікатора. Лікар поступово розподіляє засоби на емалі.

  Ремінералізуюча терапія зубів обов’язково проводиться курсами, їх тривалість визначить стоматолог залежно від клінічної картини. Після неї рекомендується дві години не їсти та не пити, щоб ефект закріпився.

  Epion – завжди ефективні методи збереження здоров’я зубів

  Лікарі всіх напрямків єдині в думці: профілактика – краще за лікування. Стоматологи нашої клініки – не виняток, тому ми докладаємо максимум зусиль для популяризації профілактичних заходів. Послуга «Ремінералізація зубів» відноситься саме до таких – вона допоможе усунути підвищену чутливість і пов’язаний з нею дискомфорт, а також запобігти розвитку карієсу.

  Незважаючи на те, що ця процедура профілактична, проводитися вона повинна тільки під наглядом лікаря. Зверніться до Epion на консультацію – наші знання та досвід до ваших послуг!