Апаратне відбілювання Beyond

Широка щира посмішка - ключ до багатьох дверей і сердець. І якщо ви незадоволені кольором зубів, який змушує тримати губи зімкнутими, - сучасна стоматологія пропонує вирішення цієї проблеми. Швидке і нешкідливе відбілювання зубів системою Beyond - нове слово в естетиці посмішки. Таку послугу пропонує Epion Dental Center.

Аппаратное отбеливание Beyond в Киеве (Лукьяновка) | Epion Dental Center

Система відбілювання зубів Beyond - для бездоганної посмішки

Класичні методи відбілювання: чистка Air Flow, лазерне, хімічне - можуть підходити не всім пацієнтам в силу наявних у них стоматологічних проблем. Домогтися приголомшливого результату освітлення допоможе інноваційне відбілювання Beyond Polus.

Його суть полягає у впливі на кольорові пігменти спеціального кисневого гелю, який активізується холодним LED-світлом лампи. Цей гель не взаємодіє з м'якими тканинами і слизової, не залишає хімічних опіків, температура лампи не піднімається вище 37 градусів, так що дискомфорт від перегріву повністю виключений. Крім того, у апарату Beyond є різні режими, завдяки яким можна вибілювати і чутливі зуби, і позбавлятися від плям флюорозу - і не тільки. Одним словом, це реальна можливість отримати білосніжну посмішку всім бажаючим.

Абсолютна безпека
Процедура відбілювання не завдасть шкоди ні вашим зубам, ні організму в цілому. У нашій клініці передбачено все, щоб естетична стоматологія додавала красу і зберігала здоров'я пацієнтів.
Здійснення мрії
Шикарні фото з широкою посмішкою, впевненість в собі і вільне спілкування - якість вашого життя точно підвищиться!
Комфортні умови
У Epion все продумано для того, щоб пацієнтам хотілося повертатися знову і знову. Приємна атмосфера, зручні крісла, професійні лікарі - вам сподобається лікуватися у нас.
Переваги стоматології преміум-класу
Тільки сучасні методи
Тільки сучасні методи
Естетика не повинна йти врозріз зі здоров'ям, в стоматології Epion знають про це. Наші клієнти отримують ефективне і безпечне відбілювання за стандартами XXI століття.
Нове обладнання та матеріали
Нове обладнання та матеріали
Ми завжди вивчаємо ринок і впроваджуємо інновації - як в технічному, так і в матеріальному оснащенні нашої клініки. Завдяки цьому ви завжди отримуєте найкращий сервіс.
Комплексний підхід
Комплексний підхід
Перед освітленням емалі завжди проводиться санація ротової порожнини, тому ваша усмішка буде бездоганною: білосніжною і здоровою.

Ціни на відбілювання Beyond в Києві

Огляд, консультація
250 грн
Апаратне відбілювання зубів BEYOND (1 щелепа)
2900 грн
Апаратне відбілювання зубів Magic Smile (1 щелепа)
2200 грн
Лазерне відбілювання зубів ZOOM Експерт (1 щелепа)
2200 грн
Домашнє відбілювання зубів за допомогою індивідуальних кап (1 щелепа)
2000 грн

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  Переваги процедури

  • Вражаючий результат. Відбілювання зубів Beyond дозволяє добитися освітлення до 14 тонів. Жодна інша процедура не може похвалитися подібною ефективністю.
  • Повна безпека для зубів і організму. Як було сказано вище, гель не взаємодіє зі слизовою, не впливає на міцність емалі та дентину, а світло LED-лампи проходить через спеціальні фільтри, які запобігають вплив УФ-випромінювання на організм.
  • Можливість коригування. Апарат дозволяє налаштовувати час за таймером і коригувати вплив в залежності від бажаного ефекту і медичних обмежень.
  • Можливість вибрати інтенсивність освітлення. Лікар допоможе підібрати максимально відповідний тон.
  • Підходить для різних стоматологічних випадків. Відбілювання зубів Beyond Polus допоможе домогтися «голлівудської посмішки» всім бажаючим – особливо тим, кому за медичними показаннями класичні методи протипоказані.

  Етапи проведення

  • Гігієнічна чистка. Професійне видалення м’якого і твердого нальоту допомагає візуально освітлити емаль і домогтися більш стійкого ефекту від процедури.
  • Санація ротової порожнини. Перш ніж переходити до власне відбілювання, необхідно видалити вогнища запалення і вилікувати кожен зуб.
  • Підготовчий етап. Лікар надягне вам на очі окуляри з захистом від УФ-світіння, покриє ясна рідким коффердамом, вставить розширювач, який розсуне губи, відкривши повний доступ до всієї поверхні зубів.
  • Відбілювання. Стоматолог нанесе на зуби гель з пероксидом карбаміду, встановить в потрібному положенні LED-лампу і включить її. Сама процедура виконується в три підходи по 10-15 хвилин кожен. У перервах лікар наносить додатковий шар гелю.
  • Мінералізація. Для захисту зубів їх покриють мінералізуючим гелем.

  Протипоказання

  Відбілювання системою Beyond практично не має протипоказань і вважається найбільш безпечним видом цієї гігієнічної процедури. Її не проводять тільки в наступних випадках:

  • період вагітності і лактації;
  • алергія на основну діючу речовину;
  • тріщини і ерозії емалі;
  • брекети.

  Крім того, необхідно враховувати, що гель робить світліше тільки природну емаль, а встановлені раніше коронки і пломби на зуби не змінять колір і будуть сильно виділятися. Тому після відбілювання їх доведеться змінити на більш світлі.

  Закріплення ефекту

  Білосніжний колір збережеться приблизно до двох років, якщо слідувати лікарським рекомендаціям. І перша з них – «біла» дієта на перші три-чотири дні після процедури: відмова від овочів і фруктів з сильними барвниками, кави, чаю, сигарет, солодких газованих напоїв з барвниками і подібного.

  Догляд за зубами після процедури

  Ще один незаперечний плюс – відсутність якихось спеціальних вимог до догляду. Вам необхідно всього лише дотримуватися регулярної гігієни порожнини рота: зубна щітка, паста, ополіскувач, флос – і двічі в рік приходити на професійну чистку.

  Відбілювання Beyond Polus в Epion

  Вам не потрібно більше вибирати між білосніжною посмішкою мрії і здоров’ям зубів. Ми в Epion робимо ставку на нешкідливі і безпечні методи відбілювання, які дають можливість і дотриматися естетики, і зберегти первозданну міцність емалі та дентину. Приходьте і відкрийте для себе інноваційну стоматологію в Києві!