Художня реставрація зубів

Для відновлення естетики та функціональності зубного ряду сучасна стоматологія використовує різні методи. Один з них — художня реставрація. 

Художня, або естетична, реставрація зубів передбачає відновлення природного зовнішнього вигляду та функціональності зубів, їхньої здатності брати участь у травленні, подрібнюючи їжу. Використовувані матеріали за міцністю і довговічністю можна порівняти з властивостями натуральної емалі, а точно підібраний колір робить відновлену поверхню візуально такою ж, як і інші. Отже, ви зможете усміхатися «в усі 32» без хвилювань.

З її допомогою можна швидко розв’язати багато естетичних проблем: різна величина зубів, наявність щілин між ними, тріщини та відколи емалі.

Художня реставрація зубів  — дуже складна та по-справжньому творча робота, виконувати її повинні стоматологи з великим практичним досвідом. Послуги таких фахівців пропонує сучасна клініка Epion Dental Center.

Художественная реставрация зубов в Киеве (Лукьяновка) | Epion Dental Center

Художня реставрація зубів — лікування плюс краса

Естетичною реставрацією називається відновлення анатомічної форми зубного ряду. На відміну від протезування, яке передбачає встановлення штучних коронок, реставрація направлена на максимальне збереження власних зубних тканин. Тому стоматолог препарує зуб максимально дбайливо, знімаючи пошкоджений дентин тонкими шарами. Під час протезування така точність ні до чого — там стоїть завдання обточити та за потреби депульпувати, підготувавши зуб до встановлення коронки або вініру.

Найбільш популярна художня реставрація передніх зубів, у зоні усмішки, однак і для молярів її використовують теж. Лікар повинен максимально точно відтворити горби та западинки жувальній поверхні, щоб відновився не тільки зовнішній вигляд, а й функціональність.

Точність і дбайливість обробки зубів, тонка робота з надання кожній одиниці доконаного вигляду визначають вартість цієї послуги.

Якісна художня реставрація зубів в Києві — в стоматології Epion
Білосніжна усмішка за один сеанс
Надайте собі впевненості у власній привабливості, отримавши білосніжну усмішку своєї мрії. Для цього не потрібно витрачати місяці на походи до дантиста, все робиться за один сеанс.
Використання найестетичніших реставраційних матеріалів від провідних виробників
Лікарі застосовують кращі матеріали, що мають бездоганні технічно-експлуатаційні характеристики. Нашим клієнтам — тільки перевірені рішення з довгостроковим результатом.
Абсолютно безболісна процедура
Не потрібно боятися, що за красу доведеться «платити» неприємними відчуттями. Стоматологи-професіонали використовують весь арсенал сучасних засобів знеболення, щоб процес пройшов швидко та комфортно для вас.
Інновації для вашої усмішки
Медикаментозний сон
Медикаментозний сон
Дорослі, які мають багаторічний досвід звернення до стоматологів, не відчувають захоплення від необхідності знову до них іти. Використовуваний в Epion медикаментозний сон швидко розв’яже цю проблему. Ви спокійно заснете, а прокинетеся, коли художня реставрація буде закінчена, — ані болю, ані страху, тільки білизна зубів.
Комп'ютерне моделювання усмішки
Комп'ютерне моделювання усмішки
Обговоріть з лікарем бажаний результат, і він за допомогою сучасного програмного забезпечення відтворить на екрані вашу майбутню усмішку. Це зробить процес простим і передбачуваним, а результат — чудовим.
Використання мікроскопа
Використання мікроскопа
Щоб виконувати мінімальне втручання в структуру дентину, лікарі Epion використовують мікроскоп. Точність препарування — запорука швидкого та якісного результату.

Ціни на художню реставрація зубів в Києві

Огляд, консультація
250 грн
Художня реставрація зубів від
1200 грн
Комп'ютерне моделювання посмішки
1200 грн
Апаратне відбілювання зубів BEYOND (1 щелепа)
2900 грн
Акриловий протез
8300 грн
Акриловий протез
8300 грн
Керамічний вінір
7800 грн

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  Показання до проведення художньої реставрації зуба

  • Підвищена стираність.
  • Треми та діастеми (збільшені міжзубні проміжки).
  • Тріщини, відколи, западини емалі.
  • Зміна кольору зубів.
  • Різні за розміром зуби.
  • Руйнування старих пломб, смуги між дентином і пломбами.
  • Відновлення після терапевтичного лікування.

  Види

  Художня реставрація зубів буває двох видів:

  • пряма;
  • непряма.

  Перша передбачає, що процедура відновлення виконується одразу ж за один сеанс. Лікар препарує зуб, а потім за допомогою світлотвердних полімерів поверне йому первісний вигляд.

  Непряма застосовується тоді, коли за допомогою пломбувальних матеріалів повернути природність немає можливості. В цьому випадку в лабораторії за зліпками виготовляють керамічні вкладки, вініри, люмініри або коронки. 

  Що таке вкладки

  Це стоматологічні вироби з кераміки, які за формою ідеально повторюють зруйнований зуб. Такий метод відновлення застосовується для жувальних зубів. Лікар акуратно знімає зруйновану тканину, потім робить зліпок, який відправляється до лабораторії. Там за ним готують вкладку з дотриманням розмірів і форми препарованої порожнини, а також горбів і западин для анатомічної форми.

  Ціна на керамічні вкладки вища, ніж на послугу відновлення композитними матеріалами, оскільки кераміка більш довговічна і міцна.

  Художня реставрація передніх зубів

  Зоні усмішки завжди приділяється максимум уваги пацієнтів — вона майже постійно на виду. Погані передні зуби — це загальне відчуття скутості, боязнь йти на контакт і зайвий раз відкривати рот. Щоб отримати нову високу якість життя, необхідно вчасно вирішувати терапевтичні й естетичні стоматологічні проблеми. Дантисти клініки Epion з радістю нададуть кваліфіковану допомогу в цьому питанні.

  Естетика на висоті

  Для частної стоматології в Києві Epion немає нерозв’язних проблем. Завдяки високому рівню майстерності, великому практичному досвіду, використанню тільки сучасного обладнання та матеріалів, вони готові повернути естетику зубного ряду. Високоточна діагностика та послуга медичного сну зроблять будь-які процедури безпомилковими, швидкими та безболісними. Довірте свою усмішку нашим професіоналам — і отримаєте дбайливе обслуговування та бездоганний результат.