Виправлення прикусу елайнерами Easy Align

Коли мова заходить про необхідність вирівнювання зубного ряду, перше, про що думають люди, — брекет-системи. Вже на цьому етапі багато хто відмовляється від ідеї отримати рівний прикус: брекети не завжди естетичні, вони доставляють дискомфорт і накладають обмеження в їжі та способі життя.

Клініка Epion Dental Center пропонує своїм клієнтам розв’язати проблеми з прикусом за допомогою прозорих знімних кап EasyAlign.

Ізілайнери — нове слово в ортодонтичному лікуванні

Пацієнти часто вибирають для виправлення прикусу металеві брекети за їхню ефективність і невисоку вартість, а потім рік-два вчаться посміхатися, не розтуляючи губ. Жити тут і зараз і водночас виправляти прикус дозволять ортодонтичні капи.

Ці накладки виготовляються з полімеру за 3D-знімками щелепи. Разом з тим «осередки» для зубів розташовані так, щоб поступово надавати всьому ряду анатомічно правильне положення. Елайнери змінюються приблизно раз на два місяці, за цей час зуби потроху зміщуються в заданому напрямку, прикус вирівнюється.

У методу безліч переваг. Накладки непомітні оточуючим, не псують дикцію, не вимагають тривалого звикання та не викликають дискомфорту. Доглядати за ними набагато простіше, ніж за брекетами — достатньо просто промивати теплою водою перед тим, як надягати. А ще ця технологія довела свою ефективність у питанні виправлення прикусу.

Ортодонтія в клініці Epion — завжди ідеальний результат
Новітні технології та точне планування
Наша клініка оснащена всім необхідним сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням. Це дозволяє стоматологам правильно встановлювати діагноз і підбирати оптимальну схему вирівнювання прикусу, що гарантує бездоганний результат.
Максимальна зручність лікування
Візит до дантиста не повинен бути випробуванням для нервів. Тому в Epion створені максимально комфортні умови для пацієнтів, ми вибираємо найкоротший і найефективніший шлях для позбавлення клієнтів від неправильного прикусу.
Повернення до якісного життя
Відкрито посміхайтеся світу, спілкуйтеся, їжте улюблену їжу, водночас не перериваючи процесу виправлення прикусу. Технологія Easy Align подарує вам свободу і — як наслідок — можливість широко посміхатися.
Інноваційні методи — запорука успіху
Комп'ютерне моделювання усмішки
Комп'ютерне моделювання усмішки
Кращим стимулом для пацієнта буде фотографія результату, який він отримає після виправлення прикусу. У нашій клініці застосовується комп'ютерне моделювання для точного планування та виготовлення кап необхідної форми.
Використання непомітних та естетичних систем
Використання непомітних та естетичних систем
Абсолютно не потрібно починати жити тільки після завершення лікування. Прозора ортодонтична капа Easy Align дозволить вам не знижувати якість життя і в процесі вирівнювання прикусу.
Консультація лікаря-гнатолога
Нова модель усмішки повинна співвідноситися з усім щелепним апаратом, не стати навантаженням на скронево-нижньощелепний суглоб. Тому виправлення прикусу від початку і до кінця проводиться під контролем лікаря-гнатолога.

Ціни на виправлення прикусу елайнерами Easy Align в Києві

Огляд, консультація
250 грн
Знімні естетичні капи Invisalign від
4500 грн
Знімні естетичні капи Easy Align від
2100 грн
Ортодонтичні апарати (пластинчастий апарат без гвинта або з гвинтом) від
3950 грн
Фіксація брекет-системи металевої (за 1 щелепу)
9000 грн
Фіксація брекет-системи керамічної (за 1 щелепу)
17000 грн
Фіксація брекет-системи сапфірової (за 1 щелепу)
19000 грн

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  Що таке ізілайнери

  Стоматологічні капи — це тонкі «футляри» з міцного та прозорого полімеру, призначені для розв’язання різних задач:

  • проведення домашнього відбілювання або ремінералізації емалі;
  • вирівнювання прикусу.

  Ізілайнери — це система прозорих кап, які застосовуються для виправлення прикусу. Водночас у процесі ви також зможете відбілювати або ремінералізувати емаль, погодивши з доктором засіб для застосування. Просто закладайте його в елайнер на зазначений час і отримуйте одразу два результати.

  Переваги методу

  • Висока естетичність — прозорі накладки непомітні оточуючим.
  • Простота в догляді — знімайте їх перед їдою або гігієнічними процедурами (чищенням, флоссінгом), потім промийте теплою водою та поверніть на місце.
  • Ефективність — з вами залишиться ваша нова усмішка.
  • Швидке звикання — елайнери не доставляють дискомфорту та не заважають говорити.
  • Абсолютна точність — накладки виготовляються з використанням 3D-технологій після чіткого розрахування позиціонування зубів за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення.
  • Відсутність травмування слизових — замочки та дуги брекетів іноді стають причиною мікротравм щік, з накладками це просто неможливо.

  Від інших систем ізілайнери відрізняються тим, що виготовляються поступово з урахуванням ступеня зміни прикусу, а не одразу повним набором. Так стоматолог отримує більше можливостей коригувати положення «осередків» в залежності від швидкості процесу виправлення прикусу. А вам не доведеться платити одразу повну ціну, вона буде розбита на кілька платежів. Вартість виготовлення однієї капи Easy Alighn 1950 грн. Кількість кап для вирівнювання зубів залежить від випадку і визначається після консультації.

  Процедура встановлення

  Включає наступні етапи:

  3D-сканування — цифровий відбиток обох щелеп.

  Моделювання усмішки — за допомогою спеціальної програми створюється правильне розташування зубів, яке найбільше пасує вашому типу обличчя. Ви зможете внести корективи, висловити свої побажання щодо того, яку усмішку ви в підсумку хочете.

  Розрахунки — програма автоматично розраховує правильну траєкторію руху кожного окремого зуба, щоб вийшов раніше змодельований результат.

  Консультація лікаря-гнатолога — технік проводить консультації з лікарем-гнатологом, за необхідності коригує розрахунки.

  3D-друк — на 3D-принтері виготовляються капи.

  Початок лікування — лікар показує вам, як надягати та знімати капи, як за ними доглядати, визначає дату наступного візиту.

  Як відбувається виправлення прикусу

  Як уже згадувалося, елайнери виготовляються з міцного полімеру, який здійснює рівномірний тиск на зуби. Під впливом цього тиску змінюють своє положення зв’язки, які утримують зуб, розсмоктується кісткова тканина, звільняючи місце для нової позиції. Простір, що звільнився, поступово заростає. Принцип дії схожий з аналогічним у брекет-систем, з тією лише різницею, що виправлення прикусу відбувається з меншими труднощами та дискомфортом.

  Час носіння та звикання

  Тривалість носіння визначається серйозністю проблеми з прикусом, яку необхідно виправити. Зазвичай цей період становить близько 1,5-2 років.

  Відгуки людей, що випробували цей варіант виправлення прикусу, кажуть, що звикання відбувається протягом буквально кількох годин, після чого ви просто перестаєте помічати ізілайнери в роті.

  Поради щодо догляду 

  • Обов’язково знімайте елайнери перед їдою та проведенням гігієнічних процедур.
  • Мийте теплою (не гарячою) водою кожен раз перед тим, як знову надіти.
  • Зберігайте в спеціальному контейнері, щоб вони завжди були чистими.

  Epion Dental Center — найкраща клініка для виправлення прикусу

  Красива усмішка — це мрія, яка легко може стати реальністю. У нашій стоматології на Лук’янівці ми зібрали найкраще обладнання світових виробників, а також досвідчених лікарів-ортодонтів, які постійно підвищують свою кваліфікацію. Ми створили максимально комфортні умови для пацієнтів і пропонуємо використовувати високоестетичні й ефективні системи кап Easy Align. Нехай лікування буде вашим секретом, а навколишні люди бачать тільки вашу чарівну усмішку.

  Приходьте до Epion Dental Center і познайомтеся з інноваційною технологією виправлення прикусу.