Капи для вирівнювання зубів

Нерівний зубний ряд ортодонти швидко та ефективно виправляють за допомогою брекет-систем. Але якщо пацієнт через різні причини відмовляється від такої конструкції, розв’язати проблеми з прикусом допоможуть спеціальні капи, або елайнери. Це знімні накладки, які виготовляються з міцного та прозорого полімеру. Завдяки жорсткості конструкції досягається необхідний ортодонтичний ефект.

Стоматологічна капа використовується також для відбілювання емалі, її зміцнення та захисту від руйнувань при бруксизмі.

Капы для зубов в Киеве (Лукьяновка) | Epion Dental Center

Капи на зуби — комфортне розв’язання проблем зубної естетики

Найчастіше, коли говорять «капа», виникає асоціація з боксером на ринзі. Проте вже давно ці накладки з біосилікону або біопластику, що повторюють зубну дугу, застосовуються в стоматології для ортодонтичного лікування. 

Капи для вирівнювання зубів використовуються самостійно або як підтримувальна терапія після завершення курсу носіння брекетів. За допомоги кап зберігається досягнутий брекетами ефект, а також розв’язуються нескладні проблеми: перехресний прикус, нерівний ряд. Дистопія, сильна скупченість зубів, їхня відсутність або прорізування другим рядом — показання для встановлення брекетів.

Кращими елайнерами для вирівнювання зубів по праву вважаються Invisalign. Це ультратонкі капи, що відрізняються високою ефективністю. Змінюються вони раз на два тижні, оскільки зуби рухаються доволі швидко.

Спеціальні капи прописують і людям, які страждають бруксизмом. Надягається така капа на ніч, щоб захистити зуби від стирання. Носиться вона зазвичай до 6 місяців або змінюється частіше в залежності від ступеня пошкодження.

Виправлення прикусу без дискомфорту — в клініці Epion Dental Center
Спланована процедура — бездоганний результат
Фахівці нашої клініки планують процес від початку і до кінця. Завдяки правильному чіткому плануванню клієнти завжди отримують чудовий результат.
Максимальна зручність лікування
У стоматології все організовано для того, щоб пацієнтам було комфортно: затишна обстава, сучасні методи безболісного лікування й естетичні капи для зубів.
Повернення до якісного життя
Нова гарна усмішка підвищить якість вашого життя, ви знову зможете сміятися та спілкуватися без ніяковості.
Естетичне лікування — наш пріоритет
Комп'ютерне моделювання усмішки
Комп'ютерне моделювання усмішки
Точне планування передбачає використання цифрових технологій. Змоделювавши на комп'ютері вашу майбутню усмішку, лікар точно знатиме, якого результату дозволять досягти капи.
Використання непомітних і естетичних кап для зубів
Використання непомітних і естетичних кап для зубів
Виправлення прикусу може бути комфортним, якщо використовувати прозорі та непомітні оточуючим елайнери, такі як Invisalign.
Консультація лікаря-гнатолога
Фізіологічно правильний прикус зніме навантаження зі скронево-нижньощелепного суглоба. Щоб ортодонтичне лікування позитивно вплинуло на всю зубощелепну систему, воно проводиться за рекомендаціями лікаря-гнатолога.

Ціни на капи для вирівнювання зубів в Києві

Огляд, консультація
250 грн
Каппа розвантажувальна
4500 грн
Знімні естетичні капи Invisalign від
4500 грн
Знімні естетичні капи Easy Align від
2100 грн
Фіксація брекет-системи металевої (за 1 щелепу)
9000 грн
Фіксація брекет-системи керамічної (за 1 щелепу)
17000 грн
Фіксація брекет-системи сапфірової (за 1 щелепу)
19000 грн

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  Капа для зубів: основні види

  Залежно від матеріалу розрізняють:

  • силіконові капи;
  • біопластикові капи.

  За часом носіння бувають:

  • нічні капи — їх надягають тільки для сну;
  • цілодобові — призначені для постійного носіння.

  Нічні капи застосовуються для відбілювання зубів, захисту від бруксизму або через незначні естетичні проблеми. Цілодобові елайнери допоможуть вирішити складніші питання зубної естетики, їх носять постійно, знімаючи тільки на час їжі та чищення зубів.

  За віком пацієнта бувають:

  • капи для дітей;
  • капи для дорослих.

  Етапи встановлення кап на зуби

  Терапевтична підготовка. Спочатку проводиться професійна гігієна ротової порожнини, за необхідності проводиться лікування зубів.

  Зняття відбитків. Лікар знімає відбитки, за якими буде виготовлена 3D-модель для виробництва кап.

  Моделювання усмішки. Лікар на комп’ютері створить об’ємну модель і, консультуючись з гнатологом, спланує ортодонтичне лікування для досягнення чудового результату. 

  Виготовлення кап. У зуботехнічній лабораторії створюють 3D-моделі та власне капи на весь термін лікування. Залежно від складності ситуації в середньому для одного пацієнта виготовляється:

  • легкий ступінь — 6-14 кап на 1 щелепу;
  • середній ступінь — 14-26 шт. на 1 щелепу;
  • важкий ступінь — 26-38 шт. на 1 щелепу.

  Встановлення. У стоматологічному кабінеті лікар встановить вам на зуби капи, розповість, як і коли їх знімати, як доглядати, обговорить частоту візитів до клініки для відстеження ходу лікування.

  Переваги та недоліки

  Головною перевагою кап є їхня висока естетичність. Прозорі, припасовані, капи абсолютно не впадають у вічі. Тонкий полімерний матеріал не заважає розмовляти, вони невибагливі в догляді, термін звикання — мінімальний. Висока ціна елайнерів у Києві та в цілому по Україні пов’язана з цими перевагами.

  Важливий момент — капи необхідно носити. Як і в будь-якому іншому випадку, рекомендацій вашого лікаря потрібно дотримуватися неухильно, тільки так можна розраховувати на позитивний результат.

  Догляд за капами

  Оскільки капи легко знімаються, це полегшує і догляд за ними, і гігієну порожнини рота. Капи достатньо мити проточною теплою водою із застосуванням спеціального засобу для чищення або звичайної зубної пасти. Робити це слід після кожного знімання, перед тим як знову надіти. 

  Зверніть увагу, вода повинна бути саме теплою. Миття кап в гарячій воді може призвести до їхньої деформації та, відповідно, втрати ортодонтичної ефективності.

  За професійним ортодонтичним лікуванням — до Epion

  Правильний прикус — це не тільки гарна усмішка, це ще й рівномірний розподіл навантаження на скронево-нижньощелепний суглоб. І якщо візити до стоматології для вас все ще неприємні, і ви відкладаєте візит до ортодонта, отже, настав час звернутися до Epion. Ми акцентуємо увагу на підвищеному комфорті для пацієнтів — вам точно у нас сподобається.  

  Лікарі клініки — професіонали з великим практичним досвідом у своїх областях. Вони постійно поповнюють знання, знайомляться з прогресивними методиками, вивчають ефективність інноваційних підходів. Клініка оснащена всім необхідним сучасним обладнанням. Розв’язання ортодонтичних проблем тут буде швидким і комфортним. А застосування естетичних елайнерів Invisalign дозволить вам зберегти привабливий зовнішній вигляд на весь час лікування.