Брекет-системи

Неправильний прикус викликає дискомфорт, людина соромиться зайвий раз усміхнутися або має неприємні відчуття під час жування. Виправити цю проблему допоможе ортодонтичне лікування, а саме встановлення брекетів.

У стоматологічній клініці Epion Dental Center ця послуга є однією з пріоритетних, ми багато уваги приділяємо підбору брекет-систем і комфорту пацієнта під час лікування.

Брекет-системы в Киеве (Лукьяновка) | Epion Dental Center

Брекет-система на зуби — шлях до бездоганної усмішки

Саме слово «брекет» перекладається з англійської як «скоба». Пацієнти іноді відкладають ортодонтичне лікування через візуальну непривабливість конструкцій. Проте в клініці Epion на вибір доступні брекет-системи, виготовлені з різних матеріалів, які абсолютно не впадають в очі. Ми прагнемо зберігати естетику навіть в процесі виправлення прикусу.

Брекет-система складається з таких елементів:

 • власне брекет, який кріпиться до зуба спеціальним стоматологічним клеєм; він має паз, в якому лежить ортодонтична дуга;
 • ортодонтична металева дуга — дріт зі спеціального сплаву металів, що володіє «пам'яттю» форми. Саме під її тиском зуби поступово рухаються, повертаються, стаючи на фізіологічно правильне місце;
 • лігатури (опціонально) — кільця з гуми або металу, які кріплять дугу в пазах. Існує також і безлігатурна брекет-система.

Розв’язувати проблеми зубного ряду за допомогою брекетів необхідно не тільки для усмішки. Неправильний прикус згодом призведе до болю у скронево-нижньощелепному суглобі, проблем зі змиканням зубів, викривленням положення щелепи.

Усміхайтеся невимушено завдяки клініці Epion
Точне планування та цифрові технології
Новітні комп'ютерні технології, що застосовуються в клініці Epion, допомагають лікарям одразу чітко планувати процедуру, строки та результат.
Максимальна зручність лікування
Нові методики та естетичні брекет-системи дозволяють виправляти прикус з максимальним комфортом для пацієнта.
Повернення до якісного життя
Результатом лікування стане рівний зубний ряд і красива усмішка, яку ви з радістю будете демонструвати оточуючим.
Ефективна методика, сучасний підхід
Лінгвальні брекети
Лінгвальні брекети
Така брекет-система встановлюється з внутрішньої сторони зубного ряду, і тому абсолютно непомітна оточуючим. Підходить для пацієнтів, найбільше зацікавлених в естетиці.
Керамічні та сапфірові брекети
Керамічні та сапфірові брекети
Прозорі або в тон емалі, вони не впадатимуть в очі. Ортодонтичне лікування теж може бути естетичним — переконайтеся в цьому з Epion.
Консультація лікаря-гнатолога
Виправлення прикусу впливає на скронево-нижньощелепний суглоб і всю зубощелепну систему в цілому. У зв'язку з цим перед початком лікування брекетами необхідний висновок гнатолога.

Ціни на брекет-системи в Києві

Огляд, консультація
250 грн
Ортодонтичні апарати (пластинчастий апарат без гвинта або з гвинтом) від
3950 грн
Фіксація брекет-системи металевої (за 1 щелепу)
9000 грн
Фіксація брекет-системи керамічної (за 1 щелепу)
17000 грн
Фіксація брекет-системи сапфірової (за 1 щелепу)
19000 грн
Знімні естетичні капи Invisalign від
4500 грн
Знімні естетичні капи Easy Align від
2100 грн

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  Показання до установки брекет-систем

  Основне показання — неправильне формування прикусу. У це широке поняття входять:

  • скупченість — патологія, що характеризується надто щільним розташуванням зубів, нерідко аж до нашарувань у два ряди;
  • дистопія — аномальне положення зуба щодо дуги;
  • треми та діастеми — щілини між зубами;
  • непропорційний розвиток щелеп;
  • дисфункція щелепного суглоба;
  • зміщення зубів після видалення або під час прорізування «зубів мудрості».

  Залежно від проблеми лікар допоможе вибрати, яка брекет-система буде найбільш ефективною у вашому випадку.

  Класифікація брекет-систем

  За матеріалом виготовлення:

  • металева брекет-система — «класичний» варіант. Металеві брекети дуже міцні, виготовляються не тільки зі сталі, але й з титану, сплаву нікелю та титану або навіть золота;
  • сапфірова, або прозора брекет-система — естетична конструкція, практично непомітна завдяки прозорості штучного сапфіра;
  • керамічні брекети — також практично непомітні внаслідок того, що колір кераміки збігається з тоном природної емалі;
  • пластикова брекет-система — відрізняється невисокою міцністю, схильна до фарбування від їжі та напоїв, але приваблює естетикою та низькою ціною;
  • комбінована брекет-система — використання декількох матеріалів, наприклад, поєднання кераміки та металу.

  За місцем розташування:

  • вестибулярна брекет-система — встановлюються ззовні;
  • лінгвальна брекет-система — встановлюються зсередини.

  За способом фіксації дуги:

  • лігатурні — дуга кріпиться за допомогою лігатур;
  • самолігувальні брекети — дуга кріпиться на мікрозамках. Самолігувальна брекет-система візуально менш громіздка та більш естетична.

  Переваги застосування брекетів

  Брекет-система — найбільш прогресивний спосіб ортодонтичного лікування, за допомогою якого ефективно вирішуються будь-які проблеми зубного ряду. Основна його перевага — швидкий та візуально помітний результат. І якщо не так давно пацієнтам була доступна лише брекет-система з металу, то на сьогодні для установки доступні абсолютно нові високоестетичні системи, які не псують усмішку навіть у процесі виправлення прикусу.

  Етапи установки брекетів

  Консультація ортодонта. Лікар оглядає ротову порожнину, вивчає панорамні рентгенівські і КТ знімки, на підставі яких підбирає оптимальний план лікування. Він розповість про варіанти конструкцій, їхні переваги та недоліки, допоможе зробити вибір, яка брекет-система підійде саме вам.

  Терапевтична підготовка. Обов’язково проводиться професійна чистка та проліковується карієс.

  Зняття зліпків, комп’ютерне моделювання. Лікар зробить зліпки щелеп для виготовлення брекетів. На цьому етапі проводиться моделювання майбутньої усмішки на комп’ютері з урахуванням фізіологічності прикусу та консультація лікаря-гнатолога.

  Зліпки завжди знімаються з двох щелеп, навіть якщо потрібна часткова брекет-система, тобто встановлювати будуть тільки брекети на нижню щелепу або тільки на верхню. 

  Встановлення брекетів. Після того, як брекет-система буде готова, ортодонт закріпить її, навчить правильному догляду та гігієни, погодить графік відвідувань для спостереження за змінами зубної дуги.

  Epion створює «посмішки на мільйон» 

  Бездоганний зовнішній вигляд, зі смаком підібраний одяг і аксесуари та широка усмішка, що сяє, — такій людині відкриті всі двері. І якщо природа одразу не нагородила вас ідеально рівним зубним рядом, на допомогу прийде сучасна брекет-система. Купити та встановити її самостійно, певна річ, неможливо, питання ортодонтичного лікування вирішуються тільки з професіоналами стоматологічної клініки.

  Вартість встановлення брекет-системи в Києві та й в цілому по Україні залежить від багатьох факторів: тип конструкції, матеріал виготовлення, місце розташування, покриття обох щелеп або однієї тощо. Але будь-які витрати окупляться в найближчому майбутньому ідеальною усмішкою та поверненням до якісного життя. А за наявності естетичних керамічних або сапфірових брекет-систем хвилюватися про візуальну непривабливість у процесі лікування точно не варто.

  Розв’язання проблем зубного ряду не швидке, але результат виправдовує витрачені зусилля й час! Epion гарантує якість і комфорт проведення ортодонтичного лікування.