Комп’ютерне моделювання усмішки

Іноді людям буває складно зважитися на довгий і часто витратний шлях до бездоганної усмішки. Якщо зуби турбують, проблему вирішують точково — і тільки. Справитися з цією нерішучістю, допомогти побачити майбутній кінцевий результат дозволить комп'ютерне моделювання усмішки.

У клініці Epion Dental Center ця послуга дуже популярна. Вона допомагає лікарям чітко скласти план лікування та покроково рухатися до створення чудової посмішки для кожного пацієнта.

Комп'ютерне моделювання зубів — що це таке

Цифрове моделювання усмішки, або Digital Smile Design — ультрасучасна технологія планування результатів стоматологічного втручання. 

Від природи у людей рідко буває бездоганна усмішка, багато хто незадоволений кольором, розташуванням або формою зубів, але не може зрозуміти, як це виправити. Лікар, використовуючи спеціальне програмне забезпечення та діагностичні фото пацієнта анфас і в профіль, зробить на комп'ютері необхідні розрахунки і покаже картинку, як буде виглядати клієнт після проходження всіх процедур.

Під час моделювання усмішки враховується безліч факторів не тільки естетичного, а й функціонального характеру. Нова усмішка не стане травмуючим навантаженням для скронево-нижньощелепного суглоба, відкушувати та жувати їжу буде так само зручно. 

Сучасна стоматологія здатна змінювати положення зубів, згідно з правильною анатомією, підбирати колір, розмір і форму, домагаючись ідеальної симетрії та естетики. А завдяки комп'ютерним технологіям ви зможете ще до початку процедур знати, якою буде ваша усмішка в кінці лікування. Яскраві фото стануть кращою мотивацією!

Моделювання усмішки в Epion — краще для наших клієнтів
Обговорення кінцевого результату
Лікар у спеціальній програмі підготує фото вашого майбутнього зубного ряду, а ви зможете ще на етапі планування висловити свої побажання, внести корективи.
Встановлення тимчасової конструкції
Поки в лабораторії будуть працювати над вашою новою усмішкою, вам не доведеться відчувати дискомфорт, тому що буде встановлена тимчасова конструкція. Ви зможете як і раніше усміхатися та їсти, чекаючи виготовлення постійних конструкцій.
Комфортне та швидке лікування
Використання мікроскопа, ортопантомограми та лазера дозволяє значно скоротити час на проведення діагностики та лікування. Лікар діє точно, а у пацієнта не залишається жодних неприємних відчуттів.
Моделювання усмішки — інновації на практиці
Використання спеціального програмного забезпечення
Використання спеціального програмного забезпечення
Дозволяє швидко й точно провести розрахунки з урахуванням багатьох факторів, щоб досягти оптимального результату. Програма враховує стать, форму обличчя та губ, відтінок шкіри, щоб усмішка виглядала максимально природно.
Застосування цифрових технологій у зуботехнічній лабораторії
Застосування цифрових технологій у зуботехнічній лабораторії
Щоб знімні та незнімні конструкції були виготовлені максимально точно, застосовуються цифрові технології, що роблять основні розрахунки. Автоматизація процесів покращує результат.
Використання хірургічних шаблонів
Використання хірургічних шаблонів
З їхньою допомогою доктор швидше виконує протезування й імплантацію, оскільки місце установки імплантів заздалегідь розмічено згідно зі зліпками щелеп.

Ціни на комп'ютерне моделювання усмішки в Києві

Огляд, консультація
250 грн
Комп'ютерне моделювання посмішки
1200 грн
Діагностичне дослідження з використанням мікроскопа
650 грн
Прицільний знімок зубів (Радіовізіографія)
170 грн
Аналіз комп'ютерної томографії
250 грн
Аналіз панорамної рентгенографії
250 грн
Діагностичне дослідження з використанням мікроскопа
650 грн

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  Художнє моделювання усмішки: як відбувається процес

  Процедура передбачає 6 етапів:

  Діагностична фотографія. Знімок пацієнта з посмішкою анфас, у профіль, великі знімки зубів. Цифрові кадри будуть завантажені в комп’ютер для подальшої обробки.

  Виготовлення зліпків щелеп. Доктор зробить відбитки, які попрямують до лабораторії. Згодом на їхній основі зубний технік буде виготовляти нові конструкції.

  Оброблення фото. Комп’ютерна програма робить необхідні розрахунки і видає передбачувану підсумкову усмішку із зазначенням усіх необхідних змін.

  Коригування фото. Стоматолог разом з пацієнтом обговорюють отриману пропозицію, вносять корективи, якщо у клієнта є якісь побажання.

  Робота зубного техніка. Готовий цифровий дизайн відправляється до лабораторії. Там є всі необхідні техніку дані для того, щоб підготувати необхідні конструкції. 

  Нова усмішка. Коли все готово, ротова порожнина санована та підготовлена, лікарі проводять необхідні маніпуляції, щоб зубний ряд виглядав саме так, як на комп’ютерному фото. Якщо буде потрібно, після початку підготовки вам виготовлять і встановлять тимчасові конструкції, щоб ви не відчували дискомфорту, поки очікуєте протезування та імплантації.

  Переваги для пацієнта

  Цифрове моделювання усмішки — нове слово в стоматології з точки зору спілкування лікаря і пацієнта. Як би красиво не розписував лікар переваги нової усмішки, один погляд на фото стане найкращим аргументом для клієнта. 

  • Індивідуальність. Програма підбере ідеальну відповідність кольору та форми зубів конкретно для вашого обличчя.
  • Доступна ціна. Вартість процедури не сильно збільшить загальний бюджет лікування.
  • Наочність. Ви одразу побачите, до якого результату прийдете в кінці.
  • Можливість вносити корективи. Якщо в отриманому фото вас щось непокоїть — одразу обговоріть це з лікарем. У вас є можливість озвучити свої побажання щодо естетики, щоб нова усмішка стала постійним задоволенням.

  Комп’ютерне моделювання усмішки в Epion Dental Center

  Звертаючись до нас, ви познайомитеся з усіма інноваціями стоматології 21-го століття і на собі оціните всі переваги сучасного підходу. Швидке та безболісне лікування, ефективна седація за допомогою азото-кисневої суміші, цифрові технології в зуботехнічній лабораторії та терапевтичному кабінеті. 

  Одне з корисних нововведень — моделювання усмішки. Подивіться на нового себе, уявіть, наскільки зміниться на краще якість вашого життя, коли ви за допомогою наших лікарів станете таким, як на фото. У клініці є все необхідне, щоб пройти курс лікування чітко і без неприємних відчуттів. Не відмовляйте собі в задоволенні спробувати стоматологію без болю та вийти у світ зі сліпучою усмішкою.