Професійна чистка зубів

Обов'язкова умова здоров'я ротової порожнини — правильні та регулярні гігієнічні процедури. Але для того, щоб максимально зменшити ризик виникнення карієсу та інших захворювань, необхідна професійна чистка зубів. Виконують її не рідше двох разів на рік.

Ця процедура проводиться в кабінеті з використанням спеціального обладнання та матеріалів. Після неї в роті залишається відчуття абсолютної свіжості, а емаль світлішає на 1-2 тони.

Epion Dental Center — експерт в області професійної гігієни порожнини рота

Чистка зубів у стоматолога набагато ефективніше, ніж спроби домогтися ідеального результату в домашніх умовах. За допомогою спеціального обладнання лікар повністю видаляє м'який зубний наліт і тверді мінералізовані відкладення. Також з емалі зчищаються плями, роблячи колір рівнішим і світлим.

Професійна чистка зубів передбачає подальше фінальне шліфування, яка робить поверхню зубів рівною, а це значить, що в мікротріщинах не буде накопичуватися їжа, перетворюючись на живильне середовище для бактерій. 

Правильно проведена, наприклад, ультразвукова чистка зубів розв’яже одразу кілька проблем: від усунення неприємного запаху до профілактики такого серйозного захворювання, як пародонтит. Плюсом стане помітне та стійке освітлення емалі, настільки важливе для зони усмішки.

Чищення зубів від нальоту сучасними стоматологічними засобами має багато переваг, зокрема короткочасність впливу (приблизно 30-40 хвилин), ефект, що зберігається до півроку, і щадний вплив.

Професійна чистка зубів від каменю — тільки в Epion
Білосніжна усмішка за один сеанс
Ретельне очищення емалі від нальоту, каменів і плям зробить її сяючою і помітно світлішою.
Стійкий результат
Ефект, який дає чистка зубів від каменів, зберігається приблизно до 6 місяців — якраз до наступного рекомендованого візиту до стоматолога-гігієніста.
Абсолютно безболісна процедура
Сучасні способи очищення за допомогою лазера, ультразвуку або апарату Air Flow не завдають ні краплі неприємних відчуттів.
Тільки інноваційні методи для наших клієнтів
Використання прогресивного та сучасного обладнання
Використання прогресивного та сучасного обладнання
Стоматологи клініки Epion кожного разу гарантують високу ефективність процедури завдяки застосуванню інноваційного обладнання від провідних світових брендів.
Використання препаратів, що знижують чутливість зубів після чищення
Використання препаратів, що знижують чутливість зубів після чищення
Ми піклуємося про комфорт наших пацієнтів, а тому застосовуємо спеціальні сучасні препарати, що захищають очищену емаль від впливу їжі і напоїв. Таким чином ні під час, ні після процедури у вас не виникне неприємних відчуттів і будь-яких обмежень.
SPA-процедури для ротової порожнини
SPA-процедури для ротової порожнини
Використання засобів на основі термальної води має заспокійливий і відновлювальний ефект, позитивно позначається на загальному стані ротової порожнини, допомагає закріпити результат очищення.

Ціни на професійну чистку зубів в Києві

Огляд, консультація
250 грн
Видалення зубного каменю за допомогою ультразвуку (1 щелепа)
400 грн
Зняття зубного нальоту Air-Flow (1 щелепа)
400 грн
Первинна «Вектор-терапія»
2600 грн
Фторування зубів фторвмісним лаком (1 зуб)
150 грн
Глибоке фторування (1 зуб)
200 грн
Акриловий протез
8300 грн

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  Коли потрібно проводити гігієнічну чистку зубів

  Скористатися цією послугою слід для:

  • ефективної профілактики появи карієсу, неприємного запаху, потемніння емалі;
  • підготовки до ортодонтичного лікування, протезування;
  • підтримки гігієни порожнини рота під час носіння брекет-систем;
  • усунення запальних процесів у яснах, викликаних скупченням бактерій, підясневими відкладеннями та нальотом. 

  Крім того, варто відвідати свого стоматолога перед важливим заходом, на якому все повинно бути бездоганно.

  У цієї послуги практично немає протипоказань. Не рекомендовано її проводити лише особам з підвищеною чутливістю емалі, стоматитом або алергією на застосовувані препарати.

  Основні методи

  • чистка зубів ультразвуком — стоматолог використовує скалер, який створює ультразвукові коливання, які дбайливо й ефективно відокремлюють твердий наліт від поверхні зубів. Таким чином позбавляються від бляшок і каменів навіть з ясенних кишень;
  • чистка зубів Air Flow — апарат під тиском подає водно-содову суміш, яка швидко видаляє м’який наліт, ефективно усуваючи його навіть з міжзубних проміжків;
  • лазерна чистка зубів — безконтактний метод точкового впливу. Ефективний під час боротьби з твердими зубними відкладеннями.

  Зазвичай, для досягнення ідеального результату ці методи комбінуються один з одним. Вартість послуги в підсумку залежить від обраних способів.

  Видалення та профілактика зубного каменю

  Позбавлення від зубного каменю за допомогою ультразвуку відбувається завдяки високочастотним коливанням, що руйнують саму структуру твердого відкладення. Воно просто злітає з емалі, не ушкоджуючи її.

  Ультразвуковий вплив протипоказаний людям, що страждають на інфекційні захворювання, а також вагітним. Також немає потреби очищати керамічні коронки, оскільки на них наліт не утворюється.

  Лазерна насадка теж впливає на структуру зубного каменю — під впливом спрямованого променя з нього випаровуються молекули води, через що твердий наліт стає крихким і може легко бути видалений.

  Регулярна професійна гігієна стане відмінною профілактикою утворення зубного нальоту і перетворення його на тверді мінералізовані відкладення. А це, своєю чергою, допоможе запобігти появі неприємного запаху з рота, карієсу, гінгівіту, пародонтиту.

  Чистка від зубного нальоту

  Апарат Air Flow за принципом роботи можна порівняти з піскоструминною машиною. Високий тиск забезпечує викид води та соди зі швидкістю, достатньою для дбайливого видалення м’яких бляшок. Завдяки точному спрямуванню кінчика апарату, лікар може ефективно очистити навіть важкодоступні місця між близько розташованими зубами.

  Процедура буде протипоказана вагітним і матерям, що годують, а також людям з порушеннями структури емалі, наприклад, наявністю зон демінералізації.

  У Epion завжди бездоганна якість

  Безболісні й ефективні методи професійної зубної гігієни здатні значно полегшити ваше життя. І мова не тільки про отримання білосніжної усмішки — це, скоріше, приємний бонус. Важливіше інше — сплачена раз на пів року ціна на чистку зубів в Києві заощадить вам набагато більше: правильна профілактика захворювань зубів зведе їхню появу до мінімуму. А отже, вам рідше потрібно буде викроювати час на відвідування стоматологічного кабінету, і зуби будуть здоровішими та міцнішими. Головне — не пропускати профогляди.

  Клініка Epion багато уваги приділяє саме профілактиці, адже запобігти захворюванню набагато простіше та краще для здоров’я, ніж лікувати. Висококласні стоматологи знають усе про професійну гігієну порожнини рота, вони пройшли навчання для використання сучасного обладнання та щодня підкріплюють свої знання практикою. Не сумнівайтеся, ви знайдете свого лікаря-гігієніста саме в нашій клініці!