Політика конфіденційності

 1. Основні положення

1.1. Політика конфіденційності (далі — Політика) була розроблена компанією Epion Dental Center з метою обробки персональних даних користувачів сайту та їхнього захисту згідно з чинним законодавством України.

1.2. Ця Політика включає збір, використання та зберігання персональної інформації пацієнтів стоматології Epion Dental Center та відвідувачів вебсайту https://epion.kiev.ua/ (далі — Вебсайт).

1.3. Адміністрація сайту (далі — Адміністрація сайту) — уповноважені співробітники стоматології Epion Dental Center, які керують Вебсайтом. Вони організовують і здійснюють збір, обробку та зберігання персональної інформації, а також визначають перелік персональних даних, що підлягають обробці, цілі обробки та операції, що здійснюються з персональними даними. 

1.4. Персональна інформація збирається для забезпечення доступу до сервісів Вебсайту: онлайн-консультації, запис до лікаря, відгуки про клініку та лікаря тощо.

1.5. Місцезнаходження компанії і контакти представлені на сторінці Контакти.

1.6. Права на всю інформацію, розміщену на Вебсайті, належать компанії Epion Dental Center. Забороняється часткове або повне використання текстової, графічної та/або будь-якої іншої інформації, розміщеної на Вебсайті, без попереднього погодження та активного посилання на Вебсайт.

1.7. Під час роботи з Вебсайтом користувачам не надаються права інтелектуальної власності ні на сам Вебсайт, ні на його зміст чи на використання будь-яких елементів брендингу або логотипів.

1.8. Заповнення форм на Вебсайті означає добровільну згоду з Політикою. Якщо користувач не приймає будь-які умови, викладені тут, він не може надалі користуватися Вебсайтом.

 1. Що мається на увазі під персональною інформацією

2.1. Збір персональної інформації у пацієнтів сучасної стоматології Epion Dental Center та відвідувачів Вебсайту здійснюється з метою надання якісних послуг у галузі охорони здоров’я, зокрема у сфері профілактики та лікування.

2.2. Для доступу до сервісів сайту користувач самостійно надає наступні персональні дані:

 • ім’я;
 • контактний телефон;

2.3. Автоматично зберігаються наступні дані:

 • доменне ім’я та IP-адреса, за допомогою яких ви відвідуєте Вебсайт;
 • вид браузера та операційної системи, тип пристрою, з якого ви зайшли на Вебсайт;
 • дата та час відвідування Вебсайту;
 • переглянуті сторінки;
 • адреса сайту, з якого ви перейшли на Вебсайт.
 1. Для чого використовується персональна інформація 

3.1. Контактний телефон та ім’я, які вказуються у формі, використовуються для погодження часу відвідування клініки користувачем, надсилання повідомлень, запитів, які стосуються використання Вебсайту.

3.2. Персональна інформація, надана користувачами згідно з положеннями цієї Політики, використовується лише для надання послуг, пов’язаних з безпосередньою діяльністю стоматології Epion Dental Center.

 1. Передавання персональної інформації

4.1. Персональна інформація, надана користувачами та пацієнтами стоматології Epion Dental Center, не розголошується і не передається стороннім особам без однозначної згоди її власника. Виключення становлять випадки, передбачені чинним законодавством.

4.2. Адміністрація Вебсайту вживає всіх заходів для забезпечення захисту персональних даних користувачів від несанкціонованого доступу.

 1. Додаткові умови

5.1. Адміністрація Вебсайту має право змінювати положення чинної Політики в односторонньому порядку.

5.2. Нова Політика набирає чинності з момента її розміщення на Вебсайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики.