Резекція верхівки кореня зуба

Іноді для усунення гранульоми або виліковування хронічного періодонтиту доводиться видаляти зуб. Звичайно, такий радикальний метод вважається останньою мірою, якщо не допомогло переліковування каналів і антибіотикотерапія. Однак навіть в ситуації, коли запалення повертається знову і знову, від нього можна позбутися  не втрачаючи при цьому зуба. Для цього застосовується резекція верхівки кореня зуба.

Резекция верхушки корня зуба в Киеве (Лукьяновка) | Epion Dental Center

Резекція кореня зуба в Epion - ефективне рішення складної проблеми

Операція резекції верхівки кореня передбачає хірургічне відсікання інфікованого кореня (коренів) з подальшим ендодонтичним лікуванням. Слід розрізняти власне резекцію - видалення кореня одно- або двухкореневого зуба (різців, іклів), і гемісекцію - ампутацію інфікованого кореня моляра разом з прилеглою частиною коронки.

Основна мета операції - порятунок від джерела запалення зі збереженням здорових тканин. Позбутися від інфекції, яка повертається допоможе і видалення, однак воно ставить інше завдання - необхідність імплантації для відновлення цілісності зубного ряду.

Використовуючи сучасне обладнання, стоматологи отримують доступ до будь-яких коренів через кісткову тканину. Операція проводиться під анестезією, тому вона абсолютно безболісна.

Резекція кореня зуба повністю відповідає протоколам стоматологічного лікування, які орієнтують лікарів завжди намагатися зберегти власний зуб пацієнта. Після такої операції різці, ікла і моляри не втрачають функціональності і можуть бути використані в якості опори для мостоподібних протезів.

Клієнтам Epion - тільки переваги
Повністю безболісна процедура видалення
Досвідчені хірурги проведуть операцію із застосуванням ефективної анестезії, включаючи медикаментозний сон, і ви нічого не відчуєте.
Точна діагностика і планування
Перед проведенням операції пацієнтові зроблять необхідні знімки, які підтвердять діагноз. Лікар складе оптимальний план лікування.
Комфортне і швидке лікування
Стоматологи клініки Epion Dental Center використовують найсучасніше обладнання, препарати і орієнтуються на європейські протоколи лікування. Все це дає очікуваний бездоганний результат.
Інноваційні методи для лікування зубів
Використання 3D-знімків
Використання 3D-знімків
Об'ємні знімки, які можна збільшувати і обертати, допоможуть лікарю точно визначити проблему і спланувати лікування, щоб швидко відновити здоров'я пацієнта.
Медикаментозний сон
Медикаментозний сон
Найсучасніша анестезія, завдяки якій ви не відчуєте ні болю, ні страху. Пацієнт просто засинає в стоматологічному кріслі, а прокидається тоді, коли вже все позаду.
Використання пьезохірургічного обладнання
Використання пьезохірургічного обладнання
Операції проходять безболісно, ​​відрізняються коротким відновлювальним періодом.

Ціни на резекцію верхівки кореня зуба в Києві

Огляд, консультація
250 грн
Резекція верхівки кореня зубу
4000 грн
Видалення кісти зуба
2500 грн
Імплант Straumann (з установкою)
13900 грн
Синус-ліфтинг відкритий
11500 грн

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  Резекція зуба: показання та протипоказання

  Основне показання для проведення такої операції – наявність вогнища запалення через неправильно проведене ендодонтичне лікування. Медикаментозна терапія не завжди дає очікуваний результат, і якщо поліпшень не спостерігається протягом тривалого часу (близько року), рекомендується резекція кореня або видалення зуба.

  До протипоказань відносять:

  • рухливість зуба через пародонтит;
  • значний ступінь оголення шийки зубів через пародонтоз;
  • непрохідні або зрощені канали в здорових коренях;
  • період вагітності і лактації;
  • хронічні захворювання (цукровий діабет, онкологія, епілепсія і т.д.).

  Етапи проведення процедури

  Якщо повторне ендодонтичне і медикаментозне лікування не дало результатів, стоматологи Epion Dental Center виконують наступні кроки:

  • роблять 3D-знімки щелеп, щоб уважно вивчити розміри і розташування вогнища інфекції;
  • складають план лікування і обговорюють його з пацієнтом;
  • пацієнта занурюють в медикаментозний сон;
  • лікар відшаровує лоскут ясна, отримує через кісткову тканину доступ до уражених коренів;
  • відсікають інфіковані ділянки;
  • при необхідності закладають ліки або кістковий матеріал;
  • виконують ретроградне пломбування каналів;
  • закривають і вшивають ясна.

  Приблизно через тиждень шви знімуть, і вам залишиться здоровий зуб і життя без болю!

  Реабілітаційний період

  Післяопераційний догляд зовсім нескладний і не потребує від вас значних зусиль. Так, відразу після процедури необхідно докласти до щоки щось холодне, наприклад рушник з льодом – це допоможе зменшити набряк, неминучий після такої операції.

  Лікар обов’язково пропише антибіотики, які необхідно буде приймати згідно з рекомендаціями.

  Необхідно мінімум на тиждень відмовитися від фізичних навантажень, алкоголю і відвідування сауни, щоб не спровокувати кровотечу. Також не варто відразу давати навантаження на пролікований зуб.

  Резекція верхівки кореня зуба в Epion Dental Center

  Стоматологи нашої клініки завжди будуть намагатися зберегти пацієнтам кожен зуб. Тому видалення для нас – остання міра, коли випробувані інші методи. І якщо кісти або періодонтит не вийшло вилікувати медикаментами, ми все одно будемо намагатися зберегти зуб, відсікаючи тільки проблемну частину. Ціна резекції верхівки кореня зуба буде вищою в порівнянні з простим видаленням, однак процедура ця більш щадна і дуже ефективна.

  У роботі ми використовуємо сучасне обладнання та матеріали, так що пацієнти нашої клініки в Києві завжди отримують бездоганний результат без болю і страху.