Трейнери для зубів

Виправлення прикусу — процес тривалий. Крім всім відомих брекет-систем та пластинок, про красиву усмішку подбає зубний трейнер. Носіння конструкції нормалізує роботу м'язів щелепи. 

Найчастіше в клініці Epion Dental Center лікування трейнерами рекомендують дітям і тим, кому необхідно виправити дефекти зубного ряду.

Трейнеры для зубов в Киеве (Лукьяновка) | Epion Dental Center

Ортодонтичний трейнер — професійна турбота про вашу усмішку

Проблеми ортодонтії успішно розв’язуються в стоматологічній клініці за допомогою сучасних розробок, що забезпечують комфорт пацієнтам будь-якого віку.

Трейнер — це знімний еластичний апарат з силікону для обох щелеп потрібної форми. З його допомогою відбувається вирівнювання зубного ряду завдяки щільному закріпленню. Тривале застосування трейнера дозволяє тренувати м'язи обличчя, фіксувати язик у правильному положенні, що дуже важливо і в логопедичній практиці. 

Трейнер складається з таких елементів:

 • зовнішні губні бампери;
 • спеціальний виступ дугоподібної форми для губ;
 • обмежувач для язика;
 • невеликий «язичок» на внутрішній стороні спереду.

Вибравши клініку Epion Dental Center, знайте — ваші зуби в надійних руках
Професіоналізм
Використання останніх технологій на ринку стоматології та ортодонтії разом з умінням чітко розпланувати порядок робіт перевершать усі ваші очікування. Ви залишитеся задоволені результатом у вигляді рівного зубного ряду та красивої усмішки.
Комфорт
Стоматолога відвідують мінімум раз на рік. Завдяки турботі привітного персоналу, безболісності будь-яких маніпуляцій і можливості вибирати зручний час візиту вам не захочеться пропускати плановий прийом в Epion.
Якість
Завдання фахівців Epion — забезпечити пацієнта здоровими красивими зубами. До вас повернеться відчуття щастя, коли хочеться спілкуватися й любити, посміхатися новому дню, дивлячись на своє зображення в дзеркалі.
Epion Dental Center гарантує надання послуг на вищому рівні, використовуючи такі методи
Комп'ютерне моделювання усмішки.
Комп'ютерне моделювання усмішки.
Дизайн зубного ряду в цифровому форматі дозволяє лікарю й пацієнту за кілька хвилин прийти до спільного рішення, вибрати ідеальну усмішку.
Естетика
Естетика
Зубний ряд вирівнюється максимально комфортно для пацієнта та непомітно для оточуючих. Під час лікування не страждає зовнішній вигляд. За умови виконання рекомендацій лікаря результат помітний у короткі терміни.
Консультація лікаря-гнатолога
Консультація лікаря-гнатолога
Гнатолог оцінює стан скронево-нижньощелепного суглоба, жувальних м'язів, пародонту, форму черепа та багато іншого, щоб в кінцевому підсумку пацієнт отримав фізіологічне положення прикусу.

Ціни на трейнери для зубів в Києві

Огляд, консультація
250 грн
Лікування трейнерами, апаратами (за 1 щелепа)
4400 грн
Знімні естетичні капи Invisalign від
4500 грн
Знімні естетичні капи Easy Align від
2100 грн
Фіксація брекет-системи металевої (за 1 щелепу)
9000 грн
Фіксація брекет-системи керамічної (за 1 щелепу)
17000 грн
Фіксація брекет-системи сапфірової (за 1 щелепу)
19000 грн

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  В яких випадках використовують трейнер для зубів

  Трейнери для зубів для дітей використовують в період змінного прикусу – з 5 до 12 років при таких порушеннях:

  • дихання ротом;
  • смоктання предметів;
  • зміщення передніх зубів при прорізуванні
  • неправильний прикус;
  • скупченість зубів через брак місця;
  • вузький зубний ряд.
  • бруксизм.

  Трейнер для зубів для дорослих призначають, якщо прикус досить глибокий або відкритого типу, зуби притиснуті один до одного (скупченість), дистальне розташування перших нижніх молярів по відношенню до верхнього.

  До чого призводить неправильний прикус

  Незалежно від причини, неправильно сформований зубний ряд викликає різного роду дискомфорт. Вчасно встановлені трейнери для зубів для дітей дозволять уникнути безлічі проблем у майбутньому. До них відносять:

  Больовий синдром. Найчастіше страждають скронево-нижньощелепні суглоби (СНЩС). Внаслідок цього пацієнт скаржиться на головні болі, неприємні потьохкування суглоба під час жування, позіхання.

  Навантаження на зуби. Неправильно розподілене навантаження під час пережовування їжі призводить до витончення емалі та появи чутливості.

  Зміна пропорцій обличчя. Це тонкі губи з опущеними куточками, запалі щоки, зморшки. Побачити зміни просто: зробіть фото до і після того, як ви пройшли лікування.

  Порушення роботи шлунково-кишкового тракту. Правильно зімкнуті щелепи сприяють повноцінному подрібненню їжі в роті. Якщо цей процес порушено, страждають органи травлення.

  Втрата зубів. Якщо зуби виросли криво, доглядати за ними складно. Формується наліт, а потім виникають каріозні плями, порожнини. Нерідко через викривлення з’являються відколи, які травмують слизову рота, язика. Лікарю складно проводити якісне лікування, встановлювати вініри, коронки, фотополімерні пломби

  Методи ортодонтії значно поліпшать ситуацію у дорослих, а діти можуть розраховувати на практично повне вирівнювання молочних зубів завдяки використанню преортодонтичного трейнера.

  Трейнер з силікону має наступні показання:

  • неможливість носити брекет-системи;
  • відкритий, глибокий прикус;
  • скупченість передніх нижніх зубів;
  • проблеми з вимовлянням окремих звуків;
  • труднощі з ковтанням слини, їжі, рідини;
  • порушення носового дихання;
  • закріплення отриманих результатів після ортодонтичного лікування;
  • розгортання різців та іклів;
  • шкідливі звички типу смоктання;
  • навантаження на СНЩС.

  У трейнера з силікону практично немає протипоказань. До наявних відносять тільки сильну закладеність носа, виражені дефекти прикусу та викривлення зубного ряду.

  Види трейнерів 

  Т4К. Цей варіант буває двох видів — початковий преортодонтичний трейнер і завершальний. Перший призначений для молочних зубів. Він м’який, еластичний і не викликає жодного дискомфорту в дитини. Надягають такий трейнер на ніч і на одну годину вдень. Отвори в передньому відділі дозволяють вільно дихати навіть із закладеним носом. Тривалість використання — 8 місяців. Завершальний трейнер Т4К жорсткіше. Його носять для закріплення результату протягом року. Точні терміни визначає лікар-ортодонт.

  Т4A. Трейнер не пошкоджує емаль і призначений для дітей від 10 років і дорослих.  

  Т4B. Цей трейнер використовується для пацієнтів різного віку як інтенсивна підтримка для брекетів і захист від пошкоджень ними слизової. Розмір єдиний, оскільки матеріал адаптується під будь-яку щелепу. Жувати або говорити під час носіння Т4B не можна. Тривалість вирівнювання зубів і виправлення прикусу становить від пів року до року, якщо носити регулярно — усю ніч і годину вдень.

  Вибір трейнера — турбота лікаря

  Трейнер підбирається ортодонтом в залежності від віку пацієнта та його проблем. Під час вибору слід віддати перевагу фірмам, що використовують якісні гіпоалергенні матеріали. Особливо це актуально для лікування дітей.  

  Надягаємо трейнер правильно

  Фахівці клініки Epion Dental Center підберуть трейнер і покажуть, як його надягати.

  Зазвичай це роблять так: чисту конструкцію поміщають в рот. Язикова частина повинна бути вгорі. Губи необхідно зімкнути. Язик впирається в піднебіння. Для полегшення посадки можна потримати трейнер у теплій воді.

  Поради щодо догляду:

  • зберігати трейнер слід у чистому контейнері;
  • після використання його промивають проточною водою кімнатної температури;
  • періодично трейнер слід очищати зубною щіткою та пастою;
  • у разі пошкоджень слід звертатися до лікаря;
  • коли трейнер знаходиться в роті, не можна закушувати або рухати його. 

  Оптимальна ціна на трейнери для зубів у Києві для дорослих і дітей — це клініка Epion Dental Center. Тут ви отримаєте безпечну для здоров’я конструкцію для вирівнювання прикусу, підібрану ортодонтом.