Комп’ютерна томографія — КТ зубів

Правильно проведена діагностика — 50% успіху лікування. Тому стоматологи широко використовують прицільні та панорамні знімки. Але якщо одержуваного двомірного зображення недостатньо, на допомогу приходить комп'ютерна томографія зубів.

Клініки високого класу обов'язково мають в арсеналі цю діагностичну послугу.

Що дає томографія зубів

КТ зубів — це тривимірний знімок всієї зубощелепної системи. Завдяки йому лікар зможе швидко скласти ефективний план лікування. 

Це абсолютно безболісна процедура. Принцип її дії полягає в тому, що різні тканини (кісткова, слизова) по-різному пропускають рентгенівські промені. Внаслідок цього лікар отримає знімок, на якому буде видно анатомічні особливості зубів, канали, стан кісткової тканини тощо.

Комп’ютерна томографія застосовується для терапевтичного, ендодонтичного лікування, протезування та імплантації. Показана вона і в дитячій стоматології.

3D-знімок зубів зберігається на комп'ютері в електронному вигляді. За потреби пацієнт завжди зможе його видрукувати. Це також дозволяє швидко відправити результати іншому лікарю для додаткової консультації під час розв’язання суміжних проблем.

Epion Dental Center — тільки сучасні методи досліджень
Точне планування та завжди прекрасний результат
Проведена комп'ютерна томографія щелепи дозволить доктору відразу підібрати найбільш оптимальну схему лікування, а це своєю чергою гарантує очікуваний результат без ризику лікарської помилки.
Відмінна якість 3D-знімка
Використовуваний сучасний дентальний комп'ютерний томограф — гарантія бездоганної якості кожного знімка.
Зручність користування та висока деталізація завдяки цифровим технологіям
Висока роздільна здатність дасть можливість стоматологу збільшувати знімок, повертати проєкцію, щоб розглянути потрібну ділянку до найдрібніших подробиць.
Інноваційна діагностика для вашого здоров'я
Використання рентгенівського обладнання та програмного забезпечення Planmeca
Використання рентгенівського обладнання та програмного забезпечення Planmeca
Planmeca — визнаний світовий лідер з виробництва томографів нового покоління. Швидке цифрове сканування, миттєвий результат на екрані та максимум інформації для стоматолога.
Комп'ютерне моделювання всіх етапів
Комп'ютерне моделювання всіх етапів
Сучасне ПО дозволяє спланувати лікування від початку й до кінця. Рухаючись за заздалегідь наміченим планом, лікар доб'ється бажаного для пацієнта результату.
Мінімальна доза опромінення завдяки високочутливим сенсорам
Мінімальна доза опромінення завдяки високочутливим сенсорам
Потрібно всього кілька секунд, щоб комп’ютерна томографія зубів була готова. Разом з тим рівень рентгенівського опромінення в кілька разів нижчий за мінімально допустимі норми.

Ціни на комп'ютерну томографію зубів в Києві

Огляд, консультація
250 грн
Аналіз комп'ютерної томографії
250 грн
Акриловий протез
8300 грн
Прицільний знімок зубів (Радіовізіографія)
170 грн
Комп'ютерне моделювання посмішки
1200 грн
Аналіз панорамної рентгенографії
250 грн

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  Знімок КТ зубів: переваги методу

  • Швидкість виконання. Близько 30 секунд йде на сканування, результат одразу доступний в цифровому вигляді. Скорочення часу діагностики дозволяє стоматологу швидше взятися до розв’язання проблем, що турбують пацієнта.
  • Вичерпна інформативність. Доктор може зробити КТ верхньої щелепи, КТ нижньої щелепи або знімок всієї зубощелепної системи, щоб отримати повне уявлення про стан обраної області.
  • Відсутність протипоказань. Дентальна комп’ютерна томографія з успіхом застосовується у дорослих людей та у дітей. У деяких випадках стоматолог порадить утриматися від проведення процедури в першому триместрі вагітності.
  • Немає потреби в спеціальній підготовці. Дослідження проводиться прямо в клініці, зазвичай стоячи, якщо у пацієнта немає фізичних обмежень. 

  Коли необхідно зробити КТ зуба

  Комп’ютерна томографія однієї щелепи або всієї системи застосовується для:

  • оцінки анатомічного стану зубів і кісткової тканини;
  • виявлення травм і аномалій розвитку зубощелепної системи;
  • визначення наявності осередків запальних процесів, карієсу;
  • перевірки якості ендодонтичного й ортопедичного лікування;
  • точного планування необхідного хірургічного втручання.

  У дитячій стоматології показанням для проведення томографії слугує необхідність оцінити наявність зачатків зубів, стан зубної дуги, розвиток зубощелепного апарату в цілому. 

  Як проводиться процедура 

  • Консультація з лікарем-рентгенологом. Доктор розповість про те, як виконується процедура, для чого вона потрібна, відповість на питання пацієнта. Необхідно буде зняти всі прикраси.
  • Пацієнт стає перед дентальним томографом та затискає зубами пластиковий мундштук. Після кожного прийому мундштук стерилізується.
  • Тепер потрібно максимально широко усміхнутися, утримуючи мундштук передніми зубами, і не дихати.
  • Через кілька секунд процедура буде закінчена, а пацієнт отримає знімок в електронному вигляді — на диску, знімному носії або електронною поштою. Він зберігається у клієнта і в базі даних клініки.

  Epion — тільки якісна діагностика

  Сучасна клініка Epion пропонує клієнтам широкий спектр стоматологічних послуг, зокрема й максимально точну діагностику стану зубощелепної системи. Використовуваний дентальний томограф нового покоління дозволяє з упевненістю стверджувати, що якість знімків, а отже, і їхня інформативність, завжди будуть на висоті.

  Ціна КТ зубів в Києві, як і в інших містах України, залежить від клініки. Лікарі клініки Epion зацікавлені в якісній діагностиці та відповідному бездоганному лікуванні кожного клієнта.