Гарантії

Загальні гарантійні терміни встановлені Міністерством охорони здоров’я України та становлять до 6 місяців для пломб зі світлотвердних матеріалів і від 6 до 24 місяців — на встановлення зубних протезів. Проте ми в клініці Epion Dental Center не обмежуємося лише офіційними термінами:

  • на терапевтичне лікування гарантійний строк становить 1 рік;
  • на ортопедичне лікування — від 2 до 5 років.

Строк гарантії розпочинається від дати запису до медичної картки про проведені маніпуляції після завершення лікування.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що отримуєте здоров’я і красу усмішки надовго!

Умови надання гарантії

Висококласний сервіс, інноваційні матеріали та сучасне устаткування — це те, що за замовчуванням отримують усі пацієнти нашої клініки. Однак результати роботи стоматологів будуть більш довговічними за умови дотримання нескладних правил:

  • обов’язкове відвідування вашого лікуючого лікаря не рідше 2 разів на рік (частота візитів коригується залежно від стану ротової порожнини);
  • правильна гігієна зубів і ясен;
  • дбайливе ставлення до зубів і імплантатів (не розгризати горіхи, кістки, не відкривати зубами пляшки тощо);
  • негайне звернення до свого стоматолога за перших ознак дискомфорту, пов’язаного із проведеним лікуванням.

Таким чином ваші зуби завжди будуть під пильним контролем професіонала, а отже, навіть якщо з’являться проблеми, вони будуть вирішуватися на ранній стадії.

На строки «носіння» стоматологічної роботи впливає і фізіологія людини. Через різні фактори навіть після ідеально проведеного лікування знову можуть початися руйнівні процеси. Кожен такий випадок розглядається індивідуально і, повірте, буде вирішуватися з максимальною вигодою для вас. Ми дійсно цінуємо здоров’я своїх пацієнтів.

Стерильність і безпека лікування

У нашій клініці все направлено на збереження здоров’я. У медицині воно починається з абсолютної стерильності.

  • Усі поверхні в нашій клініці обробляються спеціальним дезінфекційним розчином після кожного пацієнта та перед прийомом наступного.
  • У роботі використовуються одноразові витратні матеріали.
  • Усі інструменти проходять обов’язкову стерилізацію після кожного застосування.

В Epion Dental Center ми використовуємо спеціальну систему підготовки води, яка застосовується для полоскання рота під час лікування. Крім того, в будівлі змонтовано спеціальну систему вентиляції, розроблену для медичних установ. Усі лікарі носять змінне взуття, працюють в масках і захисних окулярах. Руками в одноразових рукавичках вони не торкаються нічого, крім інструментів. Переступаючи поріг нашої клініки, ви можете бути абсолютно впевнені у строгому дотриманні персоналом вимог стерильності та безпеки.

Ми постійно інвестуємо в підвищення кваліфікації лікарів та молодшого медперсоналу, закупівлю нових препаратів і матеріалів, оновлення обладнання та впровадження інновацій. Кращою оцінкою цих зусиль для нас будуть рекомендації задоволених пацієнтів, яким ми допомогли отримати здорову та гарну усмішку.

У роботі ми акцентуємо увагу на комплексному лікуванні. У стоматології встановлено високу планку якості послуг, що надаються. Ми впевнені у своїй роботі, що і підтверджуємо наданням гарантій.

Звертайтеся в Epion і відкрийте для себе стоматологію нового рівня!