Панорамний знімок зубів

Панорамний рентген зубів, або ортопантомограма (ОПТГ), — один з найсучасніших і ефективних методів діагностики стану зубощелепної системи. Наявність у стоматологічній клініці такої послуги — ознака високого класу.

Правильна діагностика дозволяє точно спланувати лікування та забезпечити клієнтам бездоганний результат кожного разу. В Epion Dental Center активно використовується ортопантомограма для розв’язання стоматологічних проблем.

Панорамный снимок зубов в Киеве (Лукьяновка) | Epion Dental Center

Рентгенівський знімок: безпечно й ефективно

Проблеми ротової порожнини не завжди видно неозброєним оком. Іноді буває так, що зуб, візуально звичайний, приносить болісні відчуття. Правильно визначити причину та призначити точне лікування допомагає панорамний знімок.

Зазвичай він зберігається в електронному вигляді. Так з ним зручніше працювати: лікар може збільшувати окремі ділянки, щоб краще їх розглянути, знімок можна швидко переслати іншому лікарю для додаткової консультації. За необхідності ви завжди зможете видрукувати панорамний знімок зубів на плівці.

Рішення про необхідність отримання повної картини зубощелепної системи приймає ваш лікар виходячи із загальної клінічної картини захворювання. Цифрове обладнання дає можливість виконувати цю процедуру швидко та безпечно, а стоматолог отримує повну інформацію, необхідну для ефективного лікування.

Діагностика в Epion — тільки плюси
Точність діагностики — точність лікування
Отримавши максимум інформації про стан зубів і кісткової тканини, лікар безпомилково поставить діагноз і призначить необхідні процедури, які швидко приведуть до одужання.
Безболісність
Ортопантомограмма — абсолютно безболісна процедура, займає менше ніж хвилину, а вже через 5 хвилин панорамний знімок доступний для використання.
Усунення прихованих проблем
Лікар візуально бачить до 50% тканин ротової порожнини, панорамний рентгенівський знімок двох щелеп дозволить визначити приховані від очей проблеми й ефективно їх усунути.
Подбайте про здоров'я зубів — звертайтеся в Epion
Цифрові технології
Цифрові технології
Використання сучасних технологій та обладнання дозволяє істотно скоротити час від постановки діагнозу до початку лікування. А отже, пацієнт швидше відчує переваги позбавлення від стоматологічних проблем.
Досвідчені лікарі
Досвідчені лікарі
Розшифровка рентгену зубів — звичайна справа для стоматологів клініки Epion. Панорамний знімок буде «прочитаний» вірно та ляже в основу планування лікувальних заходів.
Комплексний підхід
Комплексний підхід
Крім розв’язання поточної проблеми, з якою пацієнт звернувся до клініки, лікар вкаже, на що ще варто звернути увагу. Такий підхід дозволить виявити захворювання ротової порожнини на ранній стадії та вилікувати його швидше.

Ціни на панорамний знімок зубів в Києві

Огляд, консультація
250 грн
Панорамний знімок зубів
300 грн
Прицільний знімок зубів (Радіовізіографія)
170 грн
Аналіз комп'ютерної томографії
250 грн
Комп'ютерне моделювання посмішки
1200 грн
Аналіз панорамної рентгенографії
250 грн
Діагностичне дослідження з використанням мікроскопа
650 грн

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  Ортопантомограма: показання та протипоказання

  ОПТГ роблять за потреби:

  • ортодонтичного лікування — для розуміння стану зубної дуги;
  • проведення імплантологічних маніпуляцій — для оцінки кісткової тканини, відстані до гайморових пазух тощо;
  • хірургічного лікування;
  • проведення кісткової пластики та синус-ліфтингу;
  • визначення ступеня та лікування пародонтозу;
  • видалення кіст;
  • перевірки якості ендодонтичного лікування.

  В ортопантомограми щелеп практично немає протипоказань, її ефективно використовують як у дорослих, так і у дітей. Небажана процедура тільки в першому триместрі вагітності. 

  Як виконується ортопантомограма

  • ОПТГ робиться стоячи (за винятком маленьких дітей і осіб з фізичними обмеженнями).
  • Перед процедурою необхідно буде зняти металеві прикраси.
  • Пацієнт стає перед ортопантомографом, притискаючись грудьми до щита. Щоб стояти рівно, потрібно триматися за ручки.
  • Лікар подасть спеціальну пластикову трубку, яку потрібно тримати зубами, стуливши губи.
  • Апарат почне рухатися навколо голови пацієнта.

  Стояти (сидіти) під час процедури потрібно строго нерухомо, щоб вид щелеп не спотворився. Якщо потрібно, рентгенолог попросить вас змінити положення голови.

  Що показує панорамний знімок

  Завдяки рентгену обох щелеп, лікар побачить наявність прихованих осередків карієсу, запалень і аномалій, порожнин зіткнення. Панорамний знімок дасть змогу оцінити, чи достатньо кісткової тканини для проведення імплантації або потрібно її наростити. 

  Також ортопантомограма використовується для контролю росту зубів у дітей і перевірки якості проведеного ендодонтичного лікування (пломбування каналів).

  Чи безпечна ортопантомограма

  Процедура ОПТГ повністю безпечна, рівень рентгенівського опромінення в 40 разів менше за мінімально допустиму дозу. За ступенем впливу її можна порівняти з одним польотом на літаку.

  Переваги ОПТГ

  Ортопантомограма має багато позитивних сторін:

  • швидко — всього через кілька хвилин дантист може працювати зі знімком;
  • безпечно — мінімальний вплив рентгенівських променів;
  • універсально — застосовується для дітей, людей середнього віку та літніх;
  • точно — панорамний знімок покаже абсолютно всі стоматологічні проблеми;
  • сучасно — цифровий панорамний знімок зручно зберігати та використовувати для подальшого консультування.

  Ортопантомограма в Києві: де зробити панорамний знімок

  Стоматологія Epion застосовує інноваційні методи діагностики та лікування, щоб кожен пацієнт залишився задоволеним наданим сервісом. Сучасний ортопантомограф, який використовується в клініці, допомагає лікарям виконувати їхню роботу ще якісніше.

  Ціна панорамного знімка зубів в Києві не сильно збільшить загальну вартість стоматологічного лікування, зате в рази підвищить його точність і ефективність.