Відбілювання зубів

Білосніжна усмішка — це не тільки естетика, а й демонстрація відмінного здоров'я зубів. Але якщо природа не нагородила вас красивою білою емаллю або вона змінила свій колір під впливом шкідливих звичок або ліків, на допомогу прийде професійне відбілювання зубів.

Навколо цієї процедури багато домислів і спотвореної інформації. Щоб розвіяти сумніви, проконсультуйтеся зі своїм лікарем зі стоматології Epion, де розв’язанням естетичних проблем займаються професійно й ефективно.

Стоматологічне відбілювання зубів без шкоди для здоров'я — в клініці Epion

Косметичне відбілювання зубів — це освітлення емалі на кілька тонів. Найчастіше до такої процедури вдаються перед важливими заходами: весіллям, випускним, важливою співбесідою, днем народження тощо, але багато хто виконує її під час звичайних профоглядів один раз на пів року. Вона показана всім, хто мріє про «голлівудську усмішку», але не отримує бажаного ефекту за допомогою пасти.

Природна білосніжна емаль зустрічається рідко. До того ж шкідливі звички, погана екологія, вживання напоїв з барвниками не кращим чином позначаються на відтінку зубів. Домогтися потрібного результату можна, звернувшись до стоматології. 

У клініці Epion Dental Center ця процедура дуже популярна тому, що тут лікарі виконують її з дотриманням балансу між естетичністю та дбайливим ставленням до емалі. У роботі використовуються спеціальне обладнання та перевірені безпечні засоби, що активують освітлення емалі.

Відбілювання зубів — універсальна процедура, яка може проводитися як в клініці, так і вдома (за погодженням з лікарем). Методи й терміни досягнення бажаного, звичайно, будуть відрізнятися, але — що важливіше — баланс естетики та здоров'я буде дотриманий.

Ефективне відбілювання зубів у Києві — це Epion
Абсолютна безпека
Стоматологи нашої клініки спершу оцінять стан ротової порожнини, щоб підібрати максимально щадний варіант, виходячи з клінічної картини. Застосовуються тільки перевірені методи та засоби, що гарантують ефект і збереження здоров'я.
Здійснення мрії
Ваша мрія про білосніжну усмішку втілиться в життя. Спілкуйтеся, смійтеся та ловіть захоплення оточуючих людей — колір ваших зубів бездоганний!
Комфортні умови
Ввічливий і уважний персонал, сучасний дизайн і обладнання, зручні крісла — в нашій стоматології ви будете задоволені не лише результатом, але й процесом.
Переваги стоматології преміум класу
Тільки сучасні методи
Тільки сучасні методи
Стоматологи клініки Epion стежать за всіма інноваціями, щоб найкращі запропонувати своїм клієнтам. Різноманітність методів дозволить підібрати оптимальний варіант, а їхня безпечність дасть можливість повторювати процедуру за необхідністю.
Нове обладнання та матеріали
Нове обладнання та матеріали
Який би вид відбілювання ви не вибрали, в нашій стоматології він є. Спеціальне обладнання, капи, пасти, гелі — ми зробимо вашу усмішку ефектною.
Комплексний підхід
Комплексний підхід
Перед проведенням процедури будуть усунені всі невідкладні стоматологічні проблеми: карієс, негерметичні пломби, виконано професійне чищення зубів.

Ціни на відбілювання зубів в Києві

Огляд, консультація
250 грн
Домашнє відбілювання зубів за допомогою індивідуальних кап (1 щелепа)
2000 грн
Лазерне відбілювання зубів ZOOM Експерт (1 щелепа)
2200 грн
Апаратне відбілювання зубів Magic Smile (1 щелепа)
2200 грн
Апаратне відбілювання зубів BEYOND (1 щелепа)
2900 грн
Акриловий протез
8300 грн
Фторування зубів фторвмісним лаком (1 зуб)
150 грн

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  Наскільки це безпечно?

  Правильно проведена, процедура відбілювання зубів не принесе жодної шкоди. Однак часто її намагаються виконати вдома самостійно підручними засобами, що в кращому випадку просто не дає результату, в гіршому — стає причиною проблем. 

  Безпечне домашнє відбілювання зубів можливо тільки після консультації зі стоматологом. Так, вам можуть порекомендувати носіння нічних кап зі спеціальним гелем, який освітлює емаль. Виготовлення кап і вибір засобу для освітлення робиться в клініці.

  Виконувана вдома суворо за приписом лікаря процедура дасть ефект, але все ж не такий швидкий, як відбілювання зубів у стоматології.

  Пацієнтів часто цікавить питання, наскільки безпечно виконувати відбілювання зубів з пломбами, чи не стане від цього гірше. Відповідь стоматологів однозначна — проводити можна, але пломбу на зуб доведеться замінити, оскільки колір емалі зміниться, а колір пломби залишиться таким, як був.

  Види відбілювання

  Залежно від використовуваних методів розрізняють:

  • хімічне — спеціальні гелі та пасти, які закладаються в капи. Каталізатором процесу освітлення виступають хімічні сполуки.
  • апаратне — як каталізатор використовуються прилади з різним випромінюванням. До апаратних видів відносяться і способи професійного очищення емалі, після яких поверхня світлішає.

  До хімічних видів відноситься, наприклад, система White&Perfect — щадне освітлення з використанням спеціального гелю.

  Серед апаратних видів можна вибрати:

  • лазерне відбілювання зубів;
  • відбілювання ультрафіолетом;
  • фотовідбілювання (Zoom 3, 4);
  • метод Airflow — очищення емалі за допомогою абразиву та води, що подаються під тиском. Позбавлення від нальоту дає невеликий ефект освітлення;
  • відбілювання ультразвуком — професійне очищення емалі, що викликає її природне освітлення внаслідок видалення нальоту та відкладень.

  За способом впливу розрізняють:

  • зовнішнє — вплив здійснюється зовні зуба;
  • внутрішнє — застосовується на депульпованих зубах (зубах, де відсутній нерв), які втратили природний колір. Може знадобитися 3-5 відвідувань, щоб домогтися бажаного результату. 

  Вартість відбілювання зубів залежить від обраного виду та кількості процедур до досягнення потрібного ефекту.

  Як підготуватися до процедури

  Красива білосніжна усмішка не вийде, якщо на зубах є карієс, сколи та тріщини. Тому основна рекомендація дантистів — спочатку розв’язати всі стоматологічні проблеми, санувати порожнину рота, а потім вже переходити до естетики.

  Основні етапи

  1. Огляд стоматолога. Лікар зробить висновок про стан ротової порожнини, позначить проблеми, які необхідно усунути, за потреби призначить рентген-діагностику (панорамний або прицільний знімок) або КТ.

  2. Терапевтична підготовка. Санація ротової порожнини, щоб зробити процедуру зміни кольору емалі абсолютно безпечною.

  3. Вибір виду та виконання необхідних маніпуляцій.

  Рекомендації стоматологів по догляду за освітленими зубами 

  Щоб ефект закріпився надовго, необхідно в перші 24 години дотримуватися так званої прозорої дієти — повністю виключити фарбувальні продукти та напої (кава, шоколад, червоне вино, апельсини, томати тощо), не палити. Після кожного вживання їжі рекомендується ополіскувати ротову порожнину, можна використовувати спеціальні засоби для ополіскування з освітлювальними властивостями. Також варто порадитися зі своїм стоматологом щодо вибору зубної пасти.

  Де відбілити зуби в Києві

  Стоматологія Epion пропонує жителям столиці й інших міст України сучасні підходи до розв’язання проблем зубної естетики. У нашій клініці є відбілювання зубів лазером, ультрафіолетом, інші види апаратного й хімічного освітлення емалі. Професіонали підберуть найбільш оптимальну та щадну процедуру, яка в короткі терміни зробить зуби світлішими без шкоди для здоров’я.