Протезування на імплантатах

Стоматологи одностайні — свої зуби потрібно максимально берегти, адже втрата кожної одиниці обов'язково позначиться на якості життя — і не в кращий бік. Якщо ж така неприємність трапилася, на допомогу прийде протезування на імплантатах. 

Імплантологія не стоїть на місці, і сьогодні пацієнтам пропонуються різні варіанти імплантатів, а сама процедура стала доступною для всіх, хто її потребує.

Що потрібно знати про протезування на імплантатах

Процедура передбачає, що коронка спирається не на спеціальним чином обточений зуб, як того вимагає протезування на штифтах, а на імплант. Такий метод допомагає одночасно розв’язати кілька стоматологічних проблем: відновлення зубного ряду, функціональність щелепи, запобігання атрофії кісткової тканини тощо.

Зубні протези на імплантатах використовують в тих випадках, коли зуб повністю втрачений, тобто імплантат виступає в ролі штучного кореня. Наприклад, зубні протези на штифтах можуть кріпитися тільки за наявності коренів у щелепі. Терміни приживлення імплантату складають до пів року на верхній щелепі та до 3 місяців на нижній.

Для установки імплантату не потрібно обточування сусідніх зубів, отже цей спосіб є ще й дбайливим стосовно здорових тканин. Протез одразу бере на себе повне жувальне навантаження.

Клініка Epion Dental Center пропонує послуги протезування з використанням імплантатів кращих світових виробників.

Протезування зубів на імплантатах: нові можливості
Висока естетика
Протез неможливо відрізнити від натурального зуба завдяки використанню високоякісних матеріалів і точному підбиранню кольору в тон природної емалі. Ваша усмішка буде бездоганною.
Повністю безболісна процедура
Протезування проводиться із застосуванням інноваційного методу анестезії: медикаментозний сон. Ви закриєте очі та відпочиватимете, а коли прокинетеся, імплантація буде завершена.
Повернення до комфортного життя
Можна більше не переживати про те, що знімний протез відпаде або під нього заб'ється їжа. Сміливо пережовуйте їжу, відкрито посміхайтеся — жодних обмежень.
Протезування на імплантатах в Epion — гарантована якість
 Використання цифрових технологій в зуботехнічній лабораторії
Використання цифрових технологій в зуботехнічній лабораторії
CAD/CAM-технології, 3D-дизайн коронок — спеціальні комп'ютерні програми допомагають технікам створювати протези без похибок, щоб після встановлення у пацієнта не було й мінімального дискомфорту.
Комп'ютерне моделювання усмішки
Комп'ютерне моделювання усмішки
Вид протезів грає важливу роль в оформленні «зони усмішки». У клініці Epion використовується комп'ютерне моделювання, щоб на екрані познайомити пацієнта з майбутнім результатом.
Застосування безметалевої кераміки
Застосування безметалевої кераміки
Такі коронки виглядають максимально натурально й естетично. Імплантологи клініки Epion пропонують абатменти та коронки з діоксиду цирконію.

Ціни на протезування на імплантатах в Києві

Огляд, консультація
250 грн
Коронка керамічна на імплантаті
6500 грн
Коронка керамічна на імплантат E-max повна анатомія (CAD-CAM технологія)
8500 грн
Металокерамічна коронка на імплантаті
4950 грн
Індивідуальна ложка
750 грн
Тимчасова коронка на імплант (гвинтова фіксація)
1100 грн
Силіконовий відбиток
550 грн

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  Види протезування на імплантатах

  Протезування може бути одноетапним з миттєвим навантаженням — якщо проводиться одразу після встановлення імпланта; або двоетапним, коли між вживленням імпланта в кістку та власне протезуванням коронки проходить кілька місяців.

  Типи фіксації протезів

  Розрізняють три основних типи:

  • Цементний — коронка кріпиться до абатменту спеціальним стоматологічним цементом. 
  • Гвинтовий — коронка накручується гвинтом на абатмент, спеціальний технологічний отвір, необхідний для кріплення, в кінці протезування закривається композитним пломбувальним матеріалом.
  • Телескопічний — це варіант умовно-знімного протезування, коли мости можна знімати для проведення гігієнічних процедур.

  Ціна на ці типи фіксацій приблизно однакова, остаточний вибір щодо кращого варіанта протезування на імплантатах робить лікар, виходячи із загальної клінічної картини.

  Переваги методу протезування на імплантатах

  • Відновлення зубного ряду навіть за умови повністю втрачених коренів.
  • Відсутність необхідності обточувати емаль сусідніх зубів.
  • Формування чіткого контуру ясен.
  • Ефективне розв’язання естетичних стоматологічних проблем будь-якої складності.
  • Безболісна процедура — в клініці Epion використовується анестезія «медикаментозний сон».
  • Високий відсоток приживлюваності завдяки використанню біосумісних матеріалів.
  • Відновлення жувальної функції.

  Етапи протезування

  • КТ ділянки щелепи, де планується імплантація;
  • пластика кісткової тканини або синус-ліфтинг — за потреби;
  • розкриття ясен скальпелем або лазером;
  • встановлення імплантату;
  • ушивання слизової;
  • приживлення імплантату (цей етап займає кілька місяців);
  • зняття відбитків для виготовлення протезів;
  • виготовлення коронок і їхнє встановлення на абатмент.

  Клініка Epion — усі переваги для клієнтів

  Жителі Києва та інших міст завжди можуть розраховувати на якісну стоматологічну допомогу в сучасній клініці Epion Dental Center. Протезування на імплантатах з використанням цифрових технологій, лазера й медикаментозного сну тут відбувається швидко, точно та комфортно. 

  Високий відсоток приживлюваності, професіоналізм лікарів, сучасне обладнання та матеріали — після нашого протезування залишиться тільки задоволення та зручність.

  Широкий вибір імплантатів від провідних світових виробників дозволить підібрати варіант протезування, що задовольняє клієнта ціною і якістю. Ви отримаєте новий унікальний досвід відвідування стоматолога, коли функціональність і естетичність будуть відновлені без страху та болю.