Лікування зубних каналів

Ендодонтичне лікування - важлива частина повернення здоров'я хворим зубам. Воно передбачає ретельне очищення кожного каналу і герметичне «запечатування», що перешкоджає повторній появі проблеми.

У Epion Dental Center виконують очищення каналів зуба з використанням сучасних методів, які роблять процес безпечним, швидким і безболісним.

Лечение зубных каналов в Киеве (Лукьяновка) | Epion Dental Center

Лікування зубних каналів - шлях до здоров'я

Навіть люди, далекі від стоматології, мають загальне уявлення про будову зубів. Під шаром емалі та дентину знаходиться пульпа, яка складається з сплетення нерва і судин, які живлять зуб.

При глибокому карієсі інфекція проникає в пульпу, викликаючи її запалення - пульпіт, а потім процес поширюється по каналах коренів. Щоб вилікувати такий зуб, мало просто очистити і закрити каріозну порожнину пломбою, - потрібно видалити нерви, які знаходяться в коренях. Область стоматології, що відповідає за лікування кореневих каналів, називається ендодонтія.

Ендодонтичне лікування з сучасним підходом - в Epion
Точна діагностика
Чистка кореневих каналів виконується тільки в тих випадках, коли це дійсно необхідно. Правильно скласти клінічну картину допомагає діагностика з використанням мікроскопа і знімків.
Безболісність
Місцева анестезія і седація у вигляді медикаментозного сну допоможуть не відчувати жодного дискомфорту під час лікарських маніпуляцій.
Великий практичний досвід
Стоматологи Epion Dental Center регулярно підвищують свою кваліфікацію. Завдяки багаторічному досвіду ендодонтичного лікування, вони точно знають, що потрібно робити саме у вашому випадку.
Нашим клієнтам - тільки інновації
Використання мікроскопа
Використання мікроскопа
Точність - головна умова успішного ендодонтичного лікування, так як мова йде про дуже невеликі отвори. Те, що не побачиш неозброєним оком, чітко видно завдяки стоматологічному мікроскопу.
Медикаментозний сон
Медикаментозний сон
Навіть якщо ви сильно хвилюєтеся перед лікуванням, седація допоможе заспокоїтися і провести всю процедуру в приємному сні, не відчуваючи дискомфорту.
Використання лазера
Використання лазера
Для ідеального очищення кореневих каналів в Epion Dental Center застосовується спеціальний лазер. Його використання безпечно, безболісно і в кілька разів підвищує надійність ендодонтичного лікування.

Ціни на лікування зубних каналів

Огляд, консультація
250 грн
Акриловий протез
8300 грн
Механічна обробка одного каналу за допомогою ендомотору
750 грн
Пломбування одного каналу гарячою гутаперчею
800 грн
Діагностичне дослідження з використанням мікроскопа
650 грн
Вилучення стороннього тіла з середньої третини каналу зуба
1200 грн
Медикаментозна обробка одного каналу
200 грн

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  Показання до процедури

  • глибокий карієс – деякий час може протікати безсимптомно;
  • пульпіт в гострій або хронічній формі – проявляється у вигляді гострого болю як реакції на холодну або гарячу їжу, потемніння емалі;
  • періодонтит – його симптоми: різка пульсуюча біль, відчуття розпирання в яснах, при накушуванні здається, що зуб став вище;
  • підготовка до протезування – якщо зуб планується під основу знімної або незнімної конструкції, проводять очищення каналів зуба.

  Щоб не пропустити розвиток захворювання, необхідно відвідувати стоматолога мінімум двічі на рік. Невчасно виконане ендодонтичне лікування стане причиною серйозних проблем, тому якщо зуб почав турбувати – не відкладайте візит до лікаря.

  Протипоказання

  Як таких протипоказань процедура не має, однак пломбування каналів зуба вважається недоцільним, якщо зуб немає можливості зберегти. Зазвичай це відбувається при вертикальних переломах кореня внаслідок травми, сильної атрофії кісткової тканини, періодонтиті, що не піддається лікуванню протягом декількох циклів.

  Етапи процедури

  Діагностика. Лікар візуально оглядає хворий зуб, робить рентгенівський знімок, щоб отримати повну картину. Перед початком лікування обов’язково роблять анестезію, зуб ізолюють коффердамом.

  Відкриття каналів. Стоматолог розкриє коронку, відкривши доступ до каналів. Цей етап виконується під мікроскопом, щоб не пропустити жодного каналу.

  Видалення нервів / переліковування каналів. Спеціальним інструментом дантист пройде всі канали, видаливши нерви, інфіковану тканину і / або старий пломбувальний матеріал.

  Промивання і дезінфекція. За допомогою стоматологічного антисептика лікар обережно промиє кожен канал, щоб видалити залишки мікрофлори.

  Пломбування. Канали герметично закриють спеціальним пломбувальним матеріалом.

  Контроль якості. Перш ніж закривати коронку, лікар зробить контрольний рентгенівський або панорамний знімок, щоб оцінити якість ендодонтичного лікування. Якщо все бездоганно, він встановить пломбу і відреставрує коронкову частину зуба.

  Переліковування каналів

  Неякісне ендодонтичне лікування може стати причиною періодонтиту, тому необхідна нова чистка каналів зуба. Причому мова не завжди йде про лікарські помилки. Раніше канали пломбували різними пастами, які з часом давали усадку, ставали рихлими і не заповнювали канал повністю. В порожнинах, що утворилися, розмножувалися бактерії, виникало запалення. Зараз пломбування зубних каналів виконується з застосуванням гарячої гутаперчі. Цей матеріал приймає форму каналу, повторює його рельєф і не дає усадки, а значить, прослужить багато років без проблем.

  Рекомендації після лікування каналів зуба

  Залежно від клінічної картини, після проведеного ендодонтичного лікування лікар пропише прийом знеболюючих препаратів або НПЗЗ. Якщо причиною розпломбування каналів стало гнійне запалення, необхідний прийом курсу антибіотиків.

  Ендодонтія в Epion – ефективність плюс комфорт

  Лікування зубних каналів – важлива і складна процедура, тому її виконують лікарі з великим практичним досвідом. Їм на допомогу приходять всі сучасні технічні засоби: мікроскоп для максимальної точності, гаряча гутаперча з довгим терміном служби і медикаментозний сон для комфорту пацієнтів. Вартість лікування каналів зуба залежить від кількості каналів і в повній мірі відповідає високій якості наданої послуги.