Лазерна імплантація зубів

Стоматологія не стоїть на місці, пропонуючи клієнтам усе досконаліші способи поліпшення стану ротової порожнини. Одна з таких інновацій — лазерна імплантація зубів. Від стандартної ця процедура відрізняється використанням лазера замість скальпеля. Завдяки цьому операція проходить безкровно і приваблює коротким терміном загоєння тканин.

Лазерная имплантация зубов в Киеве (Лукьяновка) | Epion Dental Center

Лазерна імплантація зубів у Києві — сучасний підхід

Це інноваційний метод протезування, що дозволяє в рази скоротити відновний період і саму процедуру. Він передбачає застосування високоточного лазера для проведення маніпуляцій з м'якими тканинами слизової та ясен, тоді як зазвичай для цього використовують скальпель.

Практика підтвердила, що витрати часу на проведення процедури за умови використання лазера скорочуються приблизно на 40%. З його допомогою також проводиться ясенна пластика та пластика вуздечки губ і язика. У порівнянні зі скальпелем, лазерний промінь має безліч переваг і жодного протипоказання — він нешкідливий для організму.

Лазерна імплантація зубів дозволяє уникнути всіляких післяопераційних ускладнень. І це впливає на вартість.

Epion знає все про здоров'я та красу зубів
Високий відсоток приживлюваності
У клініці використовуються тільки якісні імпланти, сучасне обладнання та цифрові технології. Операції проводять хірурги з великим практичним досвідом.
Повна відсутність болю
Сучасна анестезія плюс філігранна майстерність хірургів та імплантологів творять дива — ви не отримаєте дискомфорту під час лазерної імплантації зубів.
Мінімальне травмування м'яких тканин
Завдяки високій точності променя, ясенні тканини та слизова пошкоджуються мінімально. Період регенерації майже вдвічі коротший, ніж після звичайної процедури імплантації зі скальпелем.
Імплантація зубів лазером в Epion — новий позитивний досвід
Медикаментозний сон
Медикаментозний сон
Кілька вдихів ефіру — і ви спокійно заснете. А коли відкриєте очі, все буде зроблено. Ні болю, ні страху — максимально комфортні умови.
Використання хірургічних шаблонів для імплантації
Використання хірургічних шаблонів для імплантації
Завдяки цьому лазерна імплантація зубів буде швидшою і простішою, оскільки лікар не шукає місце для установки імпланту вручну, а використовує капу з розміткою. Капа виготовляється за 3D-моделлю щелепи пацієнта.
Застосування біологічних матеріалів
Застосування біологічних матеріалів
Там, де необхідна кісткова або ясенна пластика, в клініці Epion використовують біоматеріали, отримані з крові пацієнта. Вони дають 100% приживлюваність.

Ціни на лазерну імплантацію зубів в Києві

Огляд, консультація
250 грн
Імплант MegaGen (з установкою)
12500 грн
Імплантат IBS MagicFC SLA (Корея) (з установкою)
12500 грн
Імплант Straumann (з установкою)
13900 грн
Імплантат Nobel Biocare Active (Швейцарія) (з установкою)
21699 грн
Синус-ліфтинг закритий
4500 грн
Плазмотерапія (A-PRF) від
950 грн

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  Етапи лазерної імплантації зубів

  План лікування. Під час консультацій з ортопедом приймається рішення про встановлення імпланта. Лікар допомагає визначитися з основними його характеристиками (матеріал виготовлення, країна-виробник), розповідає про процедуру.

  Установка імплантату. Лазером розтинають ясна, встановлюється імплантат. Для подальшого протезування він повинен зростися з кістковою тканиною, на що потрібно приблизно 6 місяців.

  Встановлення абатмента. Ясна розтинають повторно для встановлення абатмента — технічного елемента, що забезпечує надійне кріплення коронки до імпланта.

  Закріплення зубного протеза. Завершальна частина, коли на абатмент закріплюється сама коронка, виготовлена з обраних матеріалів (кераміка, металокераміка).

  Переваги лазерної імплантації зубів

  • Абсолютна стерильність. Зрозуміло, весь стоматологічний інструмент ретельно обробляється, але під час використання лазера повністю виключається можливість зараження пацієнта ВІЛ або гепатитом.
  • Операція без крові. Промінь одночасно розсікає тканини і припікає краї, отже кров не тече.
  • Швидка регенерація тканин. Під час операції знищується вся патологічна мікрофлора в області, де працює стоматолог. Відсутність запалень скорочує відновний період.
  • Швидкість проведення операції. Вона займає лише близько 15-30 хвилин.
  • Збільшення шансів на приживлення імплантату. Після обробки лазером ризик відторгнення знижується.
  • Безболісність. Сучасна анестезія та швидкість проведення процедури зводять нанівець усі дискомфортні відчуття.

  Клініка Epion — експерт в області здорової усмішки

  Використання інноваційних технологій бажано і для лікарів, і для клієнтів сімейної стоматології в Києві. Клініка Epion Dental Center піклується про психологічний комфорт пацієнтів і пропонує оцінити переваги сучасного методу імплантації. Тут, наприклад, можна встановити наноімпланти лазером, витративши ще менше часу на протезування, ніж при звичайному протезуванні. 

  Висока ціна на лазерну імплантацію зубів обумовлена тим, що вимагає додаткового навчання й особливої майстерності від лікаря, придбання коштовного устаткування. Але вона гарантує пацієнтам максимальний комфорт під час і після непростої процедури протезування.