Встановлення ретейнера

На шляху до красивої усмішки ви вже пройшли тривале виправлення прикусу за допомогою брекет-систем. Тепер, коли конструкцію зняли, зуби поспішать повернутися на своє колишнє місце. Це пов'язане з тим, що зміцнення кісткової тканини та зв'язок у новому положенні відбувається довше, ніж носять брекети. І зуби можуть повернутися до початкового стану. Щоб цього не сталося, використовується ретейнер для зубів.

Установка ретейнера в Киеве (Лукьяновка) | Epion Dental Center

Ретейнер після брекетів: ваш новий прикус — назавжди

Ретейнери — це спеціальні ортодонтичні конструкції, які допомагають закріпленню результату носіння брекетів. Зуби рухаються протягом усього періоду життя, особливо після примусового їх встановлення в правильне положення, тому носіння ретейнера обов'язкове для кожного пацієнта. Кісткова тканина розсмоктується перед зубом, який переміщується брекет-системою, звільняючи йому місце. Вільний простір за ним заповнюється новою кістковою тканиною. Змінюють положення судини та зв'язки. Процес цей повільний і, на жаль, оборотний. Тому без продовження ортодонтичного лікування не обійтися. Встановлення ретейнера проводиться одразу ж після зняття брекетів. Він практично не доставляє дискомфорту, ледь відчувається, має естетичний вигляд. Залежно від типу, носять ретейнери постійно або надягають тільки на ніч.

Якісна ортодонтія — в Epion Dental Center
Чудовий результат
Використовуються новітні цифрові технології та сучасне обладнання. Досвідчені лікарі одразу точно планують лікування, завдяки чому воно проходить швидко та приносить очікуваний результат.
Максимальна зручність лікування
Ортодонтія може бути комфортною, фахівці нашої стоматології продемонструють вам це.
Повернення до якісного життя
Будьте впевнені в тому, що ваша усмішка чарівна, пройшовши ортодонтичне лікування в нашій клініці. Ретейнер допоможе зберегти досягнутий результат.
Сучасні методи на варті здоров'я зубів
Комп'ютерне моделювання усмішки
Комп'ютерне моделювання усмішки
Щоб розуміти, до якого результату приведе вас ортодонт, у клініці застосовують комп'ютерне моделювання усмішки. Воно допомагає лікареві планувати, як саме встановлювати брекети.
Використання непомітних ретейнерів
Використання непомітних ретейнерів
Висока естетичність використовуваних в клініці ретейнерів робить виправлення прикусу комфортним.
Консультація лікаря-гнатолога
Гнатолог — фахівець, що оцінює повністю всю зубощелепну систему. Його рекомендації беруться до уваги під час ортодонтичного лікування, щоб наслідком став бездоганний прикус.

Ціни на встановлення ретейнера в Києві

Огляд, консультація
250 грн
Установка ретейнера, за 2 зуба
800 грн
Знімні естетичні капи Invisalign від
4500 грн
Знімні естетичні капи Easy Align від
2100 грн
Фіксація брекет-системи металевої (за 1 щелепу)
9000 грн
Фіксація брекет-системи керамічної (за 1 щелепу)
17000 грн
Фіксація брекет-системи сапфірової (за 1 щелепу)
19000 грн

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  Види ретенційних систем

  Існує два види цих конструкцій:

  • знімні (одно- та двощелепні) ретейнери;
  • незнімні.

  Знімні однощелепні ретейнери являють собою жорсткі дуги, здатні фіксувати правильне положення зубів, або біополімерний чохол з такими дугами всередині. Є варіанти для дітей і для дорослих.

  Знімні двощелепні ретейнери — це силіконові капи, з’єднані між собою. Надягають їх на ніч. Такий ретейнер фіксує обидва зубних ряди, покращує оклюзію, знімає навантаження зі скронево-нижньощелепного суглоба. 

  Незнімні ретейнери — це жорсткий дріт, який спеціальним чином кріпиться до зубів зсередини, а зверху закривається пломбувальним матеріалом. Дріт дуже тонкий, практично не відчувається, не заважає їсти й розмовляти. Крім того, зовні його абсолютно не видно, отже оточуючі навіть не знатимуть, що ваше ортодонтичне лікування триває і ви носите ретейнер.

  У таблиці нижче зібрані переваги та недоліки кожного типу.

  Знімний ретейнерНезнімний ретейнер
  + Легко встановлюється та знімається самим пацієнтом+ Швидке звикання
  + Простий у догляді+ Естетичність (не видно зовні)
  + Фіксує весь зубний ряд+ Збереження дикції
  – Доволі довгий період звикання+ Цілодобовий коригувальний вплив
  – Неестетично (їх видно на зубах)– Більш висока вартість
  – Можуть погіршувати дикцію– Необхідний періодичний контроль стоматолога
  – Можливе роздратування пародонту– Існує ризик відклеювання

  Встановлення ретейнера: етапи процедури

  Коли брекети виконали свою функцію, настає час підтримувальної терапії — встановлюється ретейнер.

  Зняття системи. Лікар акуратно від’єднує дуги, знімає замочки та брекет.

  Професійна гігієна. Обов’язковий етап, під час якого зубний ряд повністю очищається від нальоту.

  Встановлення обраного виду ретейнера. Якщо мова йде про знімний ретейнер, лікар показує, як відбувається надівання та зняття, щоб не пошкодити. Якщо був обраний незнімний ретейнер, лікар приклеїть його на внутрішню поверхню зубів і закриє композитним матеріалом.

  Полірування зубів і фото нової усмішки. Приємний бонус на честь оновленого зовнішнього вигляду.

  Ретейнер для зубів: терміни носіння 

  Думки стоматологів на цей рахунок різняться, тому потрібно орієнтуватися на те, що скаже саме ваш лікуючий лікар. Вважається, що термін носіння ретейнера повинен бути вдвічі довшим за термін носіння брекетів. На вибір цього терміну впливає багато факторів:  стан кісткової тканини, наявність коронок, загальний стан зубів.

  Догляд за ретейнерами

  Незнімні конструкції простіші в догляді: необхідно ретельно чистити зуби й обов’язково користуватися зубною ниткою або йоржиком. Знімні ретейнери необхідно двічі на день дезінфікувати, знімати перед вживанням їжі, зберігати в спеціальному розчині та мити перед надіванням. Обов’язковою умовою для будь-якого виду конструкцій є своєчасне відвідування стоматолога для професійного чищення.

  Якщо дріт відклеївся, потрібно найближчим часом приїхати до клініки — лікар зможе знову приклеїти ретейнер на місце. 

  Ортодонтія без болю в клініці Epion

  Ортодонтичне лікування складне та тривале, часто приносить дискомфорт. Мінімізувати неприємні відчуття допоможе звернення до стоматології високого рівня, де застосовуються інноваційні методи, якісні матеріали та працюють професіонали з багаторічним досвідом. 

  Питання вартості тут важливе, але не може бути визначальним. Ціна на встановлення ретейнера залежить від кількості зубів, які необхідно зафіксувати. Найчастіше фіксації потребують зуби від клика до клика як на верхній так і на нижній щелепі, тобто 12 зубів. Ціна за фіксацію 2 зубів складає 800 грн. Сплачуючи за наші послуги, ви отримуєте і бездоганний результат, і приємні умови. 

  Спробуйте інноваційну ортодонтію в клініці Epion — вам сподобається у нас!