Керамічні коронки

Ідеально рівні й білі передні зуби, які так заманливо виглядають на сторінках глянцевих журналів, на жаль, від природи бувають нечасто. Що ж робити, якщо хочеться мати бездоганну усмішку? Відмінним варіантом стане безметалева кераміка

Висока вартість послуги пояснюється широким спектром доступних для розв’язання проблем. Крім естетики, це підвищена стираність, хвороби ясен, руйнування коронкової частини.

Керамические коронки в Киеве (Лукьяновка) | Epion Dental Center

Керамічні коронки від Epion Dental Center — красиві зуби та здорові ясна

Керамічні зубні коронки вважаються одним з найбільш прогресивних методів протезування. Вони абсолютно безпечні для організму людини: матеріал гіпоалергенний, не чинить негативного впливу на роботу шлунково-кишкового тракту, не дратує слизову порожнини рота. 

Коронка — це незнімний міцний мікропротез, що точно повторює вид натурального зуба: та ж напівпрозорість і відблиски, як у природної емалі. Різниця лише в тому, що колір кераміки можна вибрати світліший, щоб домогтися «голлівудського» ефекту.

Суцільнокерамічна коронка, виконана з порцеляни, стане ідеальним рішенням для створення природної білосніжної усмішки. Хорошим вибором також стануть варіанти з оксиду цирконію, алюмінію. 

Найбільш довговічними та міцними вважаються вироби з оксиду цирконію, вони добре витримують жувальне навантаження, тому їх частіше встановлюють на молярах. Безметалеві керамічні коронки ставлять в зону усмішки, там, де важливіша естетика.

Epion — комфорт і бездоганний результат
Точне планування
Завдяки своєму великому практичному досвіду та використанню сучасного обладнання та цифрових технологій лікарі клініки Epion завжди планують протезування максимально точно. Це дозволяє проводити лікування без ризиків для пацієнта.
Неперевершена естетика
Рекламовані відбілювальні зубні пасти ніколи не дадуть такого ефекту, як правильно виготовлені керамічні коронки потрібного кольору. Якщо ви прагнете до природної естетичності, звертайтеся до фахівців Epion.
Повернення до якісного життя
Перед фотооб'єктивом більше не доведеться нагадувати собі зімкнути губи — ваша усмішка буде бездоганною навіть на спонтанних фото.
Ми даємо гарантії на всі види послуг, тому що Epion — це:
Виготовлення тимчасових коронок прямо в клініці
Виготовлення тимчасових коронок прямо в клініці
До моменту встановлення готової коронки вам не доведеться ходити з діркою на місці майбутнього мікропротезу. В нашій зуботехнічній лабораторії вам одразу виготовлять тимчасову коронку, щоб весь процес лікування був комфортним.
Використання мікроскопа
Використання мікроскопа
Виконати процедуру максимально точно, домогтися ідеального крайового прилягання допомагає сучасний стоматологічний мікроскоп.
Моделювання усмішки
Моделювання усмішки
Клієнт разом з лікарем обговорюють дизайн зубного ряду, клієнт одразу на екрані може побачити майбутній результат протезування.

Ціни на керамічні коронки в Києві

Огляд, консультація
250 грн
Акриловий протез
8300 грн
Коронка керамічна на імплантат E-max повна анатомія (CAD-CAM технологія)
8500 грн
Керамічний вінір
7800 грн
Коронка керамічна на імплантаті
6500 грн
Комп'ютерне моделювання посмішки
1200 грн
Культьова вкладка з оксиду цирконію
4100 грн

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  Переваги керамічних конструкцій:

  • природний зовнішній вигляд;
  • можливість установки на будь-який зуб;
  • безпека;
  • міцність;
  • стійкість до фарбування;
  • відсутність сірої смуги біля ясен;
  • гладка поверхня, на якій не утворюється наліт;
  • щадний режим препарування зубів;
  • бездоганна естетика.

  Види керамічних коронок

  Суцільнокерамічні. Їх виготовляють з порцеляни, встановлюють на передні зуби. За міцністю вони поступаються іншим видам, але підходять для створення ефектної усмішки.

  Оксид алюмінію. Такі вироби відрізняються відмінною міцністю, тому їх встановлюють як на передні, так і на жувальні зуби. 

  Оксид цирконію. Цей матеріал має високу міцність і світлопроникність, ідентичну натуральним зубам.   

  Ціна на керамічні коронки залежить від обраного типу.  

  Показання до встановлення:

  • алергія на металокерамічні конструкції;
  • реставрація зруйнованих фронтальних різців та іклів, видимих при усмішці;
  • неможливість проводити ортодонтичне лікування;
  • ураження зубів некаріозного характеру;
  • втрата блиску, зміна кольору зуба.

  Ця послуга не має протипоказань, тому скористатися нею можуть усі охочі.  

  Безметалева кераміка — краще рішення для зони усмішки

  З цього матеріалу виготовляють не тільки власне коронки, але й вініри, вкладки, мостовидні протези. Який би варіант ви не обрали, вам буде забезпечена бездоганна та візуально натуральна естетика.

  Керамічні коронки: етапи встановлення

  • Терапевтична підготовка — лікування, обточування, шліфування зуба під коронку.
  • Отримання зліпка.
  • Підбір відтінку.
  • Моделювання каркаса, його виточування.
  • Покриття основи керамічною масою.
  • Випал заготовини за високих температур.
  • Примірювання протеза.
  • Встановлення керамічних коронок на спеціальний цемент.

  Процес встановлення керамічних коронок  

  Якщо конструкція щільно охоплює зуб і пацієнт не скаржиться на неприємні відчуття, тоді її фіксують за допомогою спеціального цементу. 

  Протезування зазвичай займає не менше п’яти днів. Термін залежить від стану зубів клієнта, обсягу й складності робіт.

  У клініці Epion Dental Center на час лікування пацієнтам пропонують тимчасові пластикові коронки, що виготовляються у власній зуботехнічної лабораторії. Це дозволяє не знижувати якість життя клієнта, поки не буде готова й встановлена постійна коронка.

  Поради щодо догляду 

  Керамічні коронки не вимагають особливих зусиль і коштів для очищення. З ними потрібно поводитися так само дбайливо, як і з натуральними зубами. Стандартні рекомендації полягають в чіткому дотриманні гігієни: чистити двічі на день, користуватися флосом і ополіскувачем.

  Вважається, що керамічні коронки на передніх зубах зазвичай тендітні та їх слід особливо берегти, але стоматологи стверджують — за умови правильного встановлення вони спокійно витримують навантаження, коли ви відкушуєте тверду їжу, як і належить різцям та іклам.

  Термін служби та реставрація

  За умови правильного ставлення керамічні коронки прослужать понад 15 років. 

  Якщо через травми на протезі утворюються численні відколи, його замінюють на новий. Якщо пошкодження дрібні, виконують ретельне полірування. На цю процедуру йде не більше години часу.

  Фахівці клініки Epion Dental Center в Києві в максимально комфортних умовах створять усмішці «голлівудську» естетику, використовуючи керамічні коронки. Послуга на ринку стоматології користується популярністю, а з урахуванням індивідуального підходу кожен клієнт залишиться задоволений.