Ціни на стоматологічні послуги Epion

Діагностика

Вініри

Протезування

Огляд, консультація
250 грн
Коронка керамічна на імплантаті
6500 грн
Коронка з діоксиду цирконію на імпланті
6500 грн

Гігієна

Огляд, консультація
250 грн
Глибоке фторування (1 зуб)
200 грн
Лазерне відбілювання зубів ZOOM Експерт (1 щелепа)
2200 грн

Інші послуги

Огляд, консультація
250 грн
Фотополімерна реставрація (пломба) від
800 грн
Корекція контуру міжзубних сосочків
750 грн

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  Загальні гарантійні терміни встановлені Міністерством охорони здоров’я України та становлять до 6 місяців для пломб зі світлотвердних матеріалів і від 6 до 24 місяців — на встановлення зубних протезів. Проте ми в клініці Epion Dental Center не обмежуємося лише офіційними термінами. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що отримуєте здоров’я і красу усмішки надовго!

  Умови надання гарантії

  Висококласний сервіс, інноваційні матеріали та сучасне устаткування — це те, що за замовчуванням отримують усі клієнти нашої клініки. Однак результати роботи стоматологів будуть більш довговічними за умови дотримання нескладних правил:

  • обов’язкове відвідування вашого лікуючого лікаря не рідше 2 разів на рік (частота візитів коригується залежно від стану ротової порожнини);
  • правильна гігієна зубів і ясен;
  • дбайливе ставлення до зубів і імплантатів (не розгризати горіхи, кістки, не відкривати зубами пляшки тощо);
  • негайне звернення до свого стоматолога за перших ознак дискомфорту, пов’язаного з проведеним лікуванням.

  У цьому випадку ваші зуби завжди будуть під пильним контролем професіонала, а отже, навіть якщо з’являться проблеми, вони будуть вирішуватися на ранній стадії.

  На терміни «носіння» стоматологічної роботи впливає і фізіологія людини. В силу різних факторів навіть після ідеально проведеного лікування руйнівні процеси знову почнуться — раніше, ніж вам би того хотілося. Кожен такий випадок розглядається індивідуально і, повірте, буде вирішуватися з максимальною вигодою для вас. Ми дійсно цінуємо здоров’я своїх пацієнтів.

  Стерильність і безпека лікування

  У нашій клініці все направлено на збереження здоров’я. У медицині воно починається з абсолютної стерильності.

  • Всі поверхні в нашій клініці обробляються спеціальним дезінфекційним розчином після кожного пацієнта і перед прийомом наступного.
  • У роботі використовуються одноразові витратні матеріали.
  • Усі інструменти проходять обов’язкову стерилізацію після кожного застосування.

  В Epion Dental Center ми використовуємо спеціальну систему підготовки води, яка застосовується для полоскання рота під час лікування. Крім того, в будівлі змонтовано спеціальну систему вентиляції, розроблену для медичних установ. Усі лікарі носять змінне взуття, працюють в масках і захисних окулярах. Руками в одноразових рукавичках вони не торкаються нічого, крім інструментів. Переступаючи поріг нашої клініки, ви можете бути абсолютно впевнені в строгому дотриманні персоналом вимог стерильності та безпеки.

  Засоби, які ми могли б вкладати в рекламу, ми інвестуємо в навчання лікарів та молодшого медперсоналу, закупівлю нових препаратів і матеріалів, оновлення обладнання та впровадження інновацій. Кращою рекламою для нас будуть рекомендації задоволених пацієнтів, яким ми допомогли отримати здорову та гарну усмішку. Ми одразу встановили високу планку якості послуг, що надаються, — і тримаємо її. Ми впевнені у своїй роботі, що і підтверджуємо наданням гарантій.

  Звертайтеся в Epion і відкрийте для себе стоматологію нового рівня!

  Наші сертифікати