Ціни на стоматологічні послуги Epion

Діагностика

Вініри

Протезування

Огляд, консультація
250 грн
Коронка керамічна на імплантаті
6500 грн
Коронка з діоксиду цирконію на імпланті
6500 грн

Гігієна

Огляд, консультація
250 грн
Глибоке фторування (1 зуб)
200 грн
Лазерне відбілювання зубів ZOOM Експерт (1 щелепа)
2200 грн

Інші послуги

Огляд, консультація
250 грн
Фотополімерна реставрація (пломба) від
800 грн
Корекція контуру міжзубних сосочків
750 грн

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  Погодьтеся, це питання найчастіше ставлять собі користувачі мереж, коли передивляються розділи з прайсами на послуги. Сайт Epion Dental Center — складова частина загальної комунікаційної діяльності, тож ми запевняємо, що вказані тут ціни є актуальними. Якщо вартість послуг зміниться, ми оперативно внесемо зміни до цього розділу.

  Чи точні ціни? Оскільки жодна із вказаних процедур не виконується окремо, а лише в комплексі, кінцева сума за проведені маніпуляції може відрізнятися за умови надання додаткових послуг з профілактики та лікування. Вони сплачуються окремо. 

  Більш детально фінансові аспекти ви завжди зможете обговорити із вашим лікарем після проведення обстеження.

  Доступний готівковий та безготівковий розрахунок.

  Основні розділи стоматології

  Нові технології

  Повернення усмішці здоров’я може бути швидким та безболісним, якщо використовувати інноваційні методи та обладнання. Ми пропонуємо своїм клієнтам лікування зубів уві сні — під седацією у вигляді медикаментозного сну. Для максимальної точності ми використовуємо мікроскоп, а перед початком лікування виконуємо комп’ютерне моделювання усмішки, щоб ви одразу бачили результат, якого прагнете.

  Імплантологія

  Правильне розташування зубів — запорука правильного функціонування щелепно-лицьового апарату. Тому, якщо з якихось причин зуб відсутній, його треба замінити штучним, щоб вся система працювала в нормальному режимі. 

  Завдяки багаторічному досвіду наших лікарів, а також використанню лазера й мікроскопа,  процедура імплантації проходитиме швидко та безболісно, а результатом ви будете задоволені довгі роки.

  Перед проведенням імплантації іноді потрібно провести сінус-ліфтинг чи остеопластику. У нашій стоматології процедури виконуються із використанням мембран із власної крові пацієнта, які активують швидку регенерацію та не відторгаються організмом.

  Вініри

  Вініри та люмініри — тонкі накладки на зуби, які створюють виняткову естетику «зони усмішки». Якщо від природи ви не отримали бездоганну усмішку, ми знаємо, як це виправити швидко, ефективно, без болю і страхів.

  Виправлення прикусу

  Неправильне розташування зубів — не лише естетична проблема. Воно тягне за собою ускладнену гігієну, часті захворювання у ротовій порожнині, викривлення положення щелеп, а від цього — болісні відчуття у скронево-нижньощелепному суглобі, шиї та голові. 

  Знімні та незнімні ортодонтичні конструкції допоможуть вирівняти прикус, нормалізувати навантаження на скронево-нижньощелепний суглоб, позбавивши вас болю та подарувавши ідеальну усмішку. Ефект закріплюється встановленням ретейнера. Крім того, ми пропонуємо послугу вирівнювання прикусу за допомогою елайнерів Easy Align — ультранепомітні капи, які швидко розв’яжуть проблему неправильного розташування зубів.

  Відбілювання зубів

  Завдяки використанню апаратного відбілювання Beyond та Magic Smile ми гарантуємо досягнення сліпучого результату. Професійні системи не пошкоджують емаль, дбайливо освітлюючи її до 10 тонів. Ми турбуємося не лише про красу та естетичність, але й про здоров’я!

  Протезування

  Коронки, що ідеально відтворюють природний зуб, виготовляють у власній зуботехнічній лабораторії Epion Dental Center. Найкращих результатів з точки зору естетики та функціональності  можна досягти з використанням безметалевої кераміки, наприклад, керамічних чи цирконієвих коронок. 

  Також ми встановлюємо нейлонові та бюгельні протези, за допомогою яких швидко повертаємо усмішці естетичність, а ротовій порожнині — функціональність.

  Гігієнічна ротової порожнини

  Правильна регулярна профілактика захворювань зубів і порожнини рота — запорука збереження здоров’я на багато років. У клініці Epion Dental Center цей напрям включає професійну гігієну ротової порожнини: позбавлення від м’якого та твердого нальоту за допомогою апарату «Вектор», системи AirFlow надовго збережуть здоров’я зубів та ясен. Не нехтуйте гігієною у виконанні стоматолога — результати вас повністю задовільнять!

  Відвідуйте свого стоматолога не рідше двох разів на рік, щоб запобігти розвитку серйозних захворювань ротової порожнини. Лікар вчасно помітить небезпеку та швидко поверне здоров’я зубам і яснам.

  Хірургічна стоматологія

  У деяких випадках хворий зуб неможливо та/або немає сенсу зберігати, тож вдаються до його видалення. Ця процедура зазвичай лякає пацієнтів, проте ми готові довести, що хірургічна стоматологія може бути безболісною, а отже — не страшною. Усі втручання мають короткий період відновлення завдяки використанню п’єзотома чи ультразвуку. 

  До хірургічної стоматології відносяться також лазерна пластика вуздечки губ та язика, резекція верхівки кореня зуба та видалення кісти.

  Ефективне знеболення та седація у вигляді 

  медикаментозного сну зроблять лікарські маніпуляції непомітними..

  Дитяча стоматологія

  Багатьох проблем у дорослому віці можна було б уникнути, якби своєчасно звернутися до стоматолога ще у дитинстві. Тому потурбуйтеся про здоров’я своїх малюків, взявши за правило регулярно проходити профілактичні огляди. В Epion Dental Center є все, щоб маленьким пацієнтам і їхнім батькам було спокійно лікуватися.

  Реставрація зубів

  Будь-яке лікування зубів має на меті й повернення природної естетики вашій посмішці. Виконання художніх реставрацій — це тонка й кропітка робота, яка вимагає від стоматолога точності рухів та виняткового знання технології. Максимально чітке відтворення «малюнка» бугорків та фісур зробить вигляд кожного зуба абсолютно природним. 

  Терапевтична стоматологія

  Лікування захворювань зубів і ясен, ендодонтичне лікування мають на меті не лише позбавити вас від болю та неприємних відчуттів, а й повернути зубам первісний естетичний зовнішній вигляд і функціональність. У роботі ми використовуємо фотополімери, які допомагають щоразу досягати потрібного результату.

  Детальніше інформацію про гарантійні строки та важливі умови надання гарантій на проведене лікування ви знайдете на сторінці «Гарантії на послуги».

  Наші сертифікати