Вініри

Недоліки зубного ряду, що не дозволяють вам відкрито і широко усміхатися навколишньому світу, легко вирішують вініри на зуби. Це міцні фарфорові пластинки товщиною до 0,5 мм, які кріпляться на передній край зубів у «зоні усмішки». За їхньої допомоги моделюється зубний ряд, а завдяки можливостям тонування підбирається колір, максимально відповідний природному кольору емалі. І якщо ви не розповісте самі, ніхто не дізнається секрет вашої бездоганної усмішки.

Виниры в Киеве (Лукьяновка) | Epion Dental Center

Зубні вініри — ваша «голлівудська усмішка»

Вініри — тонкі накладки на зуби, що виготовляються з порцеляни або композитних матеріалів. Міцність і стійкість таких накладок цілком порівнянні з аналогічними показниками природної емалі. Вініри виготовляються індивідуально за відбитками з щелепи конкретного пацієнта, допомагаючи відтворити бездоганний зовнішній вигляд зубного ряду.

Процедура такого протезування відноситься до малоінвазивних, на відміну, наприклад, від встановлення коронок. Широко застосовується в естетичній стоматології — вініри кріплять на передні зуби, щоб виправити природні недосконалості.

Ціна на вініри в Києві і в клініках по всій Україні відрізняється в більшу сторону у порівнянні з тими ж коронками. Така вартість вінірів на зуби пояснюється малоінвазивністю процедури та використовуваними високоякісними матеріалами.

Встановлення вінірів у клініці Epion — розумний вибір
Завжди відмінний результат
Фахівці клініки використовують в роботі сучасне обладнання, препарати і матеріали. Кожна процедура ретельно планується, що дозволяє проводити її точно та швидко.
Більше позитиву
Ввічливе та уважне ставлення до пацієнтів робить відвідування клініки комфортним. А результат у вигляді широкої усмішки змінить на краще ваше життя.
Життя без обмежень
Забудьте про комплекси та невпевненість у собі, ваша нова усмішка буде чарівним ключиком до сердець оточуючих.
Вініри для зубів в Epion Dental Center — коли результат важливий
Цифрові технології
Цифрові технології
Перш ніж встановлювати вініри, фахівці клініки створять вашу майбутню усмішку на комп'ютері. Це дозволяє одразу підібрати найбільш оптимальний варіант зовнішнього вигляду, що задовольняє пацієнта і розв’язує естетичні проблеми.
Сучасне обладнання
Сучасне обладнання
Для розв’язання стоматологічних проблем перед протезуванням застосовується мікроскоп. Таким чином точково усуваються дрібні недоліки, щоб до процедури зуби були повністю готові.
Вініри виготовляються в лабораторії з використанням цифрових технологій
Вініри виготовляються в лабораторії з використанням цифрових технологій
Тимчасові протези та самі вініри виготовляються в лабораторії клініки Epion. Ми відповідаємо за якість процесу протезування на кожному етапі від початку і до кінця.

Ціни на вініри в Києві

Огляд, консультація
250 грн
Керамічний вінір
7800 грн
Комп'ютерне моделювання посмішки
1200 грн
Люмінір (ультратонкий керамічний вінір)
9200 грн
Тимчасова реставрація під вінір
900 грн
Зубний відбиток
550 грн
Виготовлення діагностичних моделей
750 грн

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  Різновиди вінірів

  Композитні вініри (терапевтичні). Виготовляються з пломбувального матеріалу просто в кріслі у стоматолога. Такі вініри накладаються пошарово на препаровані зуби, тверднуть під впливом ультрафіолетового світла спеціальної лампи. Переваги цього виду протезів — швидкість виготовлення. Недолік — невисока естетичність. Наприклад, темніші тканини зуба будуть просвічувати крізь композит. Ще один недолік — короткий термін служби (близько 5 років).

  Керамічні вініри. Виготовляються з порцеляни в зуботехнічній лабораторії. Такі вініри відрізняються довгим терміном служби, візуальною натуральністю. Кераміка природним чином блищить, є можливість підібрати максимально відповідний природній емалі колір і напівпрозорість.

  Переваги встановлення вінірів

  • Малоінвазивна процедура — максимально зберігаються власні тканини.
  • Ефект натуральності — бездоганна та візуально природна усмішка.
  • Гігієнічність — на кераміці не скупчується наліт.
  • Довговічність — попри тонкість, вініри слугуватимуть не менше 10 років.
  • Біосумісність — кераміка не викликає алергії, не окислюється.

  Показання до встановлення

  Вініри застосовується для розв’язання широкого ряду естетичних проблем: усунення непривабливих міжзубних проміжків, досягнення пропорційності, їх кріплять на криві зуби. Також вони дозволяють коригувати колір емалі та захищають передні зуби від ушкоджень.

  Етапи протезування

  Консультація стоматолога. Лікар оцінить стан ротової порожнини, прийме рішення разом з вами про кількість зубів, які необхідно протезувати.

  Усунення стоматологічних проблем. Перед встановленням вінірів усі зуби необхідно вилікувати.

  Дизайн усмішки. Стоматолог на комп’ютері моделює майбутню «зону усмішки».

  Препарування коронок. Емаль зубів акуратно сточується на ширину накладки.

  Зняття відбитків. Зліпки з зубів відправляються до зуботехнічної лабораторії, де за ними будуть виготовлені мікропротези.

  Виготовлення тимчасових протезів. До того часу, як будуть готові керамічні вініри, пацієнт буде носити тимчасові протези.

  Встановлення вінірів. Завершальний етап — кріплення накладок спеціальною адгезивною сумішшю.

  Протипоказання до встановлення

  • Бруксизм (скрегіт зубами під час сну).
  • Підвищене стирання зубів.
  • Пломба з внутрішньої частини зуба.
  • Патології прикусу.
  • Проблеми з яснами.

  Як доглядати за вінірами

  Щоб вініри прослужили максимально довго, поводитися з ними варто дбайливо: уникати екстремальних ситуацій, що загрожують ушкодженнями щелепи, не відкривати зубами пляшки і не гризти тверді предмети. Обов’язково потрібно дотримуватися гігієни порожнини рота та не пропускати профогляди у стоматолога.

  Клініка Epion — експерт в області естетичної стоматології

  Додати в життя яскравих фарб, легко заводити друзів і відчувати себе впевнено в будь-якій компанії допоможе бездоганна усмішка. Стоматологи клініки Epion точно знають, як її отримати. Швидка та чітко спланована процедура протезування, використання високоякісних матеріалів для виготовлення вінірів — запорука того, що ви залишитеся задоволені. Відвідування нашої клініки залишить тільки приємні спогади та можливість широко усміхатися.