Апаратне відбілювання Magic Smile

Якщо ви давно мріяли про білосніжну посмішку, але заважали переживання про збереження емалі, - у нас для вас гарні новини. У стоматології Epion Dental Center пропонують абсолютно безпечне і безболісне апаратне відбілювання Magic Smile. Свою назву процедура повністю виправдовує: її ефективність дійсно може здатися чарами!

Аппаратное отбеливание Magic Smile в Киеве (Лукьяновка) | Epion Dental Center

Відбілювання зубів Magic Smile: особливості

Суть процедури полягає в знищенні пігментів в емалі за допомогою гелю з пероксидом карбаміду. Каталізатором виступає холодне блакитне УФ-світіння. У процесі відбілювання тверді і м'які тканини не нагріваються, так що процедура абсолютно нешкідлива як для зубів, так і для слизової.

Апарат, встановлений в Epion Dental Center, має додатковий фільтр, який запобігає впливу УФ-випромінювання на організм.

Ще один плюс процедури - можливість вибрати потрібний тон. З Magic Smile всього приблизно за 40 хвилин зуби можна освітлити до 10 тонів! І ефект цей буде збережено на 1,5-2 роки за умови дотримання лікарських рекомендацій.

Гель, що використовується для відбілювання абсолютно нешкідливий для емалі, не впливає на її міцність, його дія м'яка і активізується тільки за допомогою спеціальної лампи апарату Magic Smile.

Ефективне відбілювання зубів в Києві - це Epion
Абсолютна безпека
Magic Smile абсолютно нешкідливий для твердих і м'яких тканин ротової порожнини, тому така процедура дуже популярна.
Здійснення мрії
Цей метод - один з найефективніших в світі, він точно допоможе втілити в життя вашу мрію про розкішну посмішку.
Комфортні умови
У кріслі стоматолога можна відчувати себе спокійно. У Epion створені максимально комфортні умови для пацієнтів - до нас повертаються і рекомендують друзям.
Переваги стоматології преміум-класу
Тільки сучасні методи
Тільки сучасні методи
Інноваційні підходи в стоматології дають можливість не вибирати між красою і здоров'ям, а отримувати все і відразу.
Нове обладнання та матеріали
Нове обладнання та матеріали
Ніякої економії на технічному і матеріальному оснащенні кабінетів, щоб наші пацієнти отримували сервіс високого рівня.
Комплексний підхід
Комплексний підхід
Стоматологи Epion не тільки повернуть красу вашій посмішці, а й вирішать всі проблеми ротової порожнини. Комплексний підхід допомагає закріпити ефект від відбілювання на більш тривалий термін.

Ціни на відбілювання Magic Smile в Києві

Огляд, консультація
250 грн
Апаратне відбілювання зубів Magic Smile (1 щелепа)
2200 грн
Апаратне відбілювання зубів BEYOND (1 щелепа)
2900 грн
Лазерне відбілювання зубів ZOOM Експерт (1 щелепа)
2200 грн
Домашнє відбілювання зубів за допомогою індивідуальних кап (1 щелепа)
2000 грн

Розрахувати вартість
Ми зв'яжемося з вами для уточнення проблеми, підбору лікаря і уточнення вартості

  Переваги процедури

  • Висока ефективність. Можливість освітлити зуби до 10 тонів.
  • Миттєвий результат. Зуби стануть світліше на вибрану кількість тонів відразу ж після відбілювання.
  • Стійкий ефект. Білосніжна усмішка збережеться приблизно на 1,5-2 роки, після чого процедуру можна повторити.
  • Абсолютна безпека. Ні лампа, ні гель не мають шкідливий впливу на тверді і м’які тканини щелепи і на весь організм, ясна захищаються спеціальним рідким коффердамом.

  Етапи проведення

  • Консультація стоматолога. Збір анамнезу, первинний огляд, обговорення бажаного результату.
  • Санація ротової порожнини. Навіть «чарівне» відбілювання не проводиться, якщо є карієс, проблеми з яснами або інші стоматологічні захворювання. Якщо ж з зубами все в порядку, виконується професійна чистка від твердого та м’якого нальоту.
  • Підготовка. Ясна і міжзубні сосочки лікар закриє рідким коффердамом, під щоки вставить спеціальний розширювач, а губи покриє гелем, щоб вони не пересихали під час процедури. На очі пацієнтові надягають окуляри.
  • Відбілювання. Стоматолог нанесе на зуби спеціальний гель і направить на нього блакитне світло лампи. Процедура проводиться в три етапи приблизно по 10-12 хвилин. У перервах лікар зніме залишки гелю і додасть новий шар.
  • Завершення. Через 30-36 хвилин лікар очистить ротову порожнину пацієнта від освітлювача, зніме розширювач і коффердам, нанесе на зуби мінералізуючий гель і дасть рекомендації щодо подальшого догляду за новою посмішкою.

  Протипоказання

  • Вагітність і період грудного вигодовування.
  • Захворювання зубів і ясен в гострій або хронічній фазі.
  • Ерозії і тріщини емалі.
  • Період ортодонтичного лікування.
  • Наявність великих пломб та / або коронок – гель освітлить тільки емаль, через що виникне різниця у відтінках. В цьому випадку пломби і коронки необхідно замінити на більш світлі.

  Після відбілювання: закріплення ефекту, догляд за зубами

  Відразу після процедури необхідно протягом приблизно трьох днів дотримуватися «білої дієти»: виключити всі напої і продукти, що можуть пофарбувати зуби, відмовитися від куріння. Крім того, потрібно буде утримуватися від продуктів з високим вмістом кислот, наприклад цитрусових. За цей час ефект від відбілювання досягне максимуму і «закріпиться» на зубах, а ви зможете повернутися до звичайного життя і режиму харчування.

  Щоб посмішка залишалася білосніжною максимально довго, не забувайте про регулярну гігієну порожнини рота – і в домашніх умовах вранці і ввечері, і в кріслі у стоматолога – не рідше одного візиту в шість місяців.

  Відбілювання Magic Smile в Epion Dental Center

  У своїй роботі ми керуємося не тільки міркуваннями естетичності. На першому місці для нас – здоров’я. Саме тому пропонуємо клієнтам оцінити переваги сучасного апаратного відбілювання зубів Magic Smile. Швидка, ефективна і безпечна процедура ідеальна і для задоволення вашого запиту, і для відповідності нашій філософії. Отримайте бажану білосніжну посмішку без шкоди для здоров’я, відвідавши нашу стоматологію в Києві.